Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Seznamte se s Tate McRae, vydala debut „All The Things I Never Said“

Tohle je další velmi talentovaný objev hudební scény.

Teprve šestnáctiletá Tate McRae vydala svůj debut „All The Things I Never Said“, který obsahuje píseň napsanou Billie Eilish.

Kanadská hudebnice v Calgary již vytvořila významnou dynamiku vydáním singlů „Tear Myself Apart“ (společně napsanou s Eilish a jejím skladatelem a bratrem Finneasem) a „All My Friends Are Fake“. McRae dnes 24. ledna vydala pět skladeb na EP „All The Things I Never Said“, které si můžete pustit níže.

Začátkem příštího měsíce zahraje zpěvačka na vyprodaném evropském turné s krátkým průběhem, které se bude skládat ze dvou koncertů v Berlíně a Amsterdamu. Poslední zastávkou bude The Camden Assembly v Londýně 5. února. Nicméně Tate oznámila další turné po Severní Americe, které začíná v dubnu.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Tate McRae předvedla včera v noci 8. listopadu MTV EMAs 2020 pozoruhodné živé vystoupení svého průlomového singlu „You Broke Me First“. McRae byla mezi...

Hudba

Teprve šestnáctiletá Tate McRae vydala svůj debut „All The Things I Never Said“, který obsahuje píseň napsanou Billie Eilish. Kanadská hudebnice v Calgary již vytvořila významnou dynamiku...

Reklama

You cannot copy content of this page