Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Yellow Claw vydávají čtvrté album “Never Dies”

Yellow Claw zahajují nový rok novou studiovkou, která je nabitá pořádnou muzikou pro párty.

Yellow Claw je holandské DJ produkční duo z Amsterdamu, ve které hraje Jim Aasgiera a Nizzle. Hudba dua je směsicí širokého spektra žánrů a často zahrnuje prvky z hip hopu a dubstepu.

Do povědomí se nám dostali v listopadu 2013, po podepsání smlouvy s vydavatelstvím Spinnin ‘Records a vydání svého prvního mezinárodní singlu „Shotgun“, v němž uslyšíme vokály od nizozemské zpěvačky Rochelle. Singl dosáhl vrcholu chart v Nizozemsku a dvacátého místa v Belgii.

Roku 2015 Yellow vydávají Debutové album “Blood for Mercy“, ze kterého se uchytil především singl “In My Room” ve spolupráci s americkým producentem DJ Mustard a americkým rapperem Ty Dolla Sign a Tyga.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Následuje řadovka z března 2017 s názvem “Los Amsterdam“. Album zahrnovalo několik hitových písní, jako například „Light Years“ s Rochelle, „City On Lockdown“ s Lil Debbie a „Good Day“ ve spolupráci s DJ Snake a Elliphant. V roce 2018 vydali ještě desku “New Blood“.

Kluci si řekli, že na čas vydat něco nové a na 31.ledna připadlo vydání čtvrtého alba, které nese jméno “Never Dies“. Na něm najdeme spolupráci se zpěvačkou Tinashe, Innou a nebo Era Istrefi. Pokud čekáte pořádně nadupanou muziku, Yellow Claw opět nezklamali a nabízí na desce to nejlepší.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Reklama

You cannot copy content of this page