Warning: sprintf(): Too few arguments in /www/doc/www.newster.cz/www/wp-content/plugins/wp-user-avatar/includes/class-wp-user-avatar-functions.php on line 668
Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Filmy & seriály

Zdeněk Pohlreich se vrací s novým pořadem Superšéf

Zdeněk Pohlreich se vrací na Primu ve velkém stylu – jako Superšéf! S novými hláškami i novou image.

Zdeněk Pohlreich se vrací na televizní obrazovky s formátem pro hlavní vysílací čas a vězte, že to nebude „pouhé“ vaření receptů na klidné nedělní dopoledne. Zdeněk se vrací v plné polní k tomu, co mu jde nejlépe. K reality show, kde scénář píše život! 

Jako inkvizitor českých hospodských nešvarů se vydá ve svém foodtrucku opět do akce – do pekla a zpět – a má na to pouhých 24 hodin. V tomto krátkém čase je jeho úkolem v utajení zjistit veškeré dostupné informace o provozovně a odhalit její slabiny. V momentě, kdy ze svého přestrojení vystoupí, musí všechny aktéry seznámit se skutečnostmi, které zjistil. 

Svým pověstným přístupem vysvětlí všem oč jde a nabídne svou pomoc. A to ne malou. Nabízí kompletní restart podniku z nuly na sto. Od přestavby interiéru restaurace včetně kuchyňského zázemí až po nastavení nového menu a zaučení personálu v jeho pojízdné restauraci. 24 hodinový maraton, kdy se Šéf pokusí provozovatelům předat své zkušenosti a podniku vdechnuot nový život.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Znovu dochází k jedinečným momentům, nahodilým situacím, vypjatým emocím a trefným komentářům. O zábavu není nouze.

Opět to není pořad jen o Šéfovi ale hlavně o lidských životech a příbězích. Provozovatelé restaurací svou motivací a nadšením pro zlepšení svých výsledků dělají hlavní koření celého pořadu a dokazují, že změny se mohou dít jen tehdy, kdy sami budou chtít.

Šéf se na obrazovky vrací v té nejlepší formě. Nenechte si jeho návrat ujít! Superšéf startuje premiérovým dílem 7.února 2020 ve 20.15 na TV Prima a další díly se budou následovat každý pátek ve stejný čas. Další trailery si můžete pustit na tomto odkazu.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Reklama

You cannot copy content of this page