Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Adam Lambert oznamuje novou desku „Velvet“ a singl „Roses“

Queen star Adam Lambert se vrací k sólové kariéře s novým albem „Velvet“

Adam Lambert se vrací ke své sólové kariéře s novým albem Velvet, které vyjde už 20. března.

Zpráva přichází po zveřejnění nového singlu „Roses„, který obsahuje rytmickou kytaru od amerického kytaristy, zpěváka, hudebního producenta a skladatele Nile Rodgers. Novinka je pokračováním několika dalších skladeb, které vyšly v loňském roce, včetně „New Eyes“ a „Comin in Hot“, které jsou součástí nadcházejícího LP.

Velvet si už teď můžete předobjednat a zakoupit k němu pouzdro pro iPhone, klobouky a oblečení v Lambertově internetovém obchodě.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Po krátkém miniturné v roce 2012 – QUEEN AND ADAM … THE BEST SHOW? a jejich úspěšném vystoupení na iHeartRadio festivalu na podzim roku 2013, bylo jasné, že spojení dvou zbývajících členů skupiny Queen a Adama Lamberta má zcela určitě budoucnost a spousta fanoušků jak Queen tak Adama Lamberta si žádala další turné. Jejich volání bylo vyslyšeno a 6. března 2014 Queen a Adam Lambert oznámili společné turné po Severní Americe, které pak rozšířili o koncerty v Jižní Koreji, Japonsku, Austrálii a na Novém Zélandu. 

Turné mělo původně 19 zastávek a mělo začít 19. června v Chicagu. Zanedlouho po zahájení prodeje vstupenek, 15. března, ale Adam Lambert oznámil, že QAL vyprodali koncert v Madison Square Garden a že pro velký zájem o vstupenky na všechny koncerty Queen s Adamem přidali dalších 5 nových termínů.

I po takové době Adam s Queeny jezdí po turné a teď na jaře 2020 ho čekají další koncerty.

Seznam písniček, které na albu „Velvet“ najdeme:

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Adam Lambert, ‚Velvet‘ Track Listing
1. „Velvet“
2. „Superpower“
3. „Stranger You Are“
4. „Loverboy“
5. „Roses“ (feat. Nile Rodgers)
6. „Closer to You“
7. „Overglow“
8. „Comin In Hot“
9. „On the Moon“
10. „Love Dont“
11. „Ready to Run“
12. „New Eyes“
13. „Feel Something“
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Adam Lambert se vrátil s novým albem Velvet, které vyšlo už 20. března. Ke spolupráci si přizval docela nabitý producentský tým a jednoho exkluzivního hosta,...

Hudba

Adam Lambert natáčel svůj nový videoklip v Brooklynu na ulicích New Yorku v odvážných a třpytivých módních outfitech a doplňcích. Novinka pochází z připravovaného...

Reklama

You cannot copy content of this page