Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

All Time Low: Sleeping In

All Time Low je americká pop punková skupina z Baltimoru v Marylandu, kteří se zformovali roce 2003. Skupina se skládá z hlavního zpěváka a kytaristy Alexandra Gaskartha, hlavního kytaristy Jacka Barakata, basového kytaristy Zacharyho Merricka a bubeníka Riana Dawsona. Jméno kapely je vzato z písně „Head on Collision“ od New Found Glory.

Později nahráli svou první desku s Emerald Moon Records, se kterými podepsali smlouvu v roce 2004 a vzápětí vydali své první EP album The Three Words to Remember in Dealing with the End. Kapela později vydala první oficiální album The Party Scene a to v červenci 2005.

Před tím, než v roce 2006 maturovali, All Time Low podepsali další smlouvu, tentokrát s Hopeless Records. V jednom rozhovoru kapela říká, že začali brát hudbu vážně až v jejich maturitním ročníku na střední škole, tedy před tím, než vydali své druhé EP Put Up or Shut Up v červenci roku 2006.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

All Time Low nám aktuálně poslali další nové podrobnosti o svém novém albu „Wake Up, Sunshine„. Nová nahrávka, která navazuje na desku z roku 2017 s názvem „Last Young Renegade“, vyjde 3. dubna. Kluci také minulý měsíc uvedli úplně nový singl „Some Kind Of Disaster“.

Jako další na řadě je druhý nový singl s názvem „Sleeping In“, který byl jako první uveden 20. února v britském Radio 1. Kromě nového alba All Time Low oznámili, že budou tento týden hrát dva malé koncerty, na kterých novou desku představí prvním fanouškům.

K novému singlu se dnes přidali i oficiální videoklip, na který se můžete podívat nahoře.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

All Time Low, kteří nedávno oslavili své 10. výročí jako kapela, konečně vydali své dlouho očekávané osmé studiové album. Kapela se vrátila ke svému...

Hudba

Minulý týden nás skupina All Time Low zásobovala informacemi o jejich novém albu a novém singlu. Dnes bylo oznámeno, že All Time Low budou...

Hudba

All Time Low poslali další nové podrobnosti o svém novém albu “Wake Up, Sunshine“. Nová nahrávka, která navazuje na desku z roku 2017 s...

Reklama

You cannot copy content of this page