Warning: sprintf(): Too few arguments in /www/doc/www.newster.cz/www/wp-content/plugins/wp-user-avatar/includes/class-wp-user-avatar-functions.php on line 668
Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Bon Jovi překvapují novým albem a písničkou “Limitless”

Americká rocková hudební skupina Bon Jovi odhalila všechny podrobnosti o svém novém albu Bon Jovi 2020.

To následuje na předchůdce z roku 2016 “The House Is Not For Sale” (třinácté album) a bude vydáno letos na jaře, konkrétně 15. května. Kapela také vydala video pro nový singl “Limitless“, na který se teď můžete podívat.

Podle skupiny se album věnuje náročným tématům jako je ovládání zbraní, politika a význam rodiny. Kromě toho skupina nedávno oznámila severoamerické letní turné, které odstartuje v Tacoma Dome 10. června a vystoupí dokonce v Madison Square Garden v New Yorku ve dnech 27. a 28. července.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Bylo také potvrzeno, že se k nim připojí speciální host Bryan Adams. Album by mělo obsahovat tyto skladby: 1. Beautiful Drug, 2. Unbroken, 3. Limitless, 4. Luv Can, 5. Brothers In Arms, 6. Story Of Love, 7. Lower The Flag, 8. Let It Rain, 9. Shine, 10. Blood In The Water

Loni v listopadu vydali Bon Jovi píseň s názvem „Unbroken“, která byla uvedena v dokumentu „Be Be Of Service“. Tato píseň, kterou napsal Jon Bon Jovi, a která byla produkována společně s Johnem Shanksem, osvětluje tisíce veteránů žijících s posttraumatickou stresovou poruchou.

Během slavné kariéry trvající více než tři desetiletí od svého založení v roce 1983 si Bon Jovi získal své místo mezi globálními rockovými hvězdami a v roce 2018 byl uveden do Síně slávy Rock and Roll. Na kontě mají více než 130 milionů prodaných alb po celém světě a rozsáhlým počtem hitů, tisíce koncertů odehraných ve více než 50 zemích pro více než 35 milionů fanoušků a prodej vstupenek přesahující 1 miliardu dolarů po celém světě v posledním desetiletí.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Reklama

You cannot copy content of this page