Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

CANN přichází s novým singlem “Vzlítnout”

Zpěvák CANN (Honza Říčař) se představil před dvěma lety svými R&B videi na YouTube točenými na mobil. Ještě větší úspěch měl se svým singlem “PRO JEDNU NA FB“, který má v současné doběskoro čtyři miliony zhlédnutí. Následoval singl “Máš v sobě” a aktuálně novinka “Vzlítnout“. Zpěvák dříve působil v kapele Memphis, teď se věnuje hlavně své sólové dráze.

Videoklip k písničce “Vzlítnout” se točil v Tatrách. „Vybrali jsme top lokace, kam se dá ale obtížně dostat. Za mě se podařilo udělat neskutečný výsledek. Největší zásluhu na tom má Rallife Tomáš. Při natáčení si chvílema sáhnul na dno a místo relaxu potom doma několik dní vkuse stříhal klip. Díky brácho!“, prozradil Cann.

Ještě nikdy jsem nepsal takhle dlouho popis ke klipu. Pořád začínám znovu a hledám, kudy do toho. Tenhle klip je kus mého života, který jsem si až doteď nechával jen pro sebe. Zkusím to vzít postupně. Od mala jsem měl pihy na těle a v obličeji. Doma mi říkali, že je to jako “obloha a hvězdy.” Ve škole ale přišly narážky. Když jsme šli na plavání, jeden kluk mě vysmál před celou šatnou, jestli nechci kapesník, abych si ty fleky smyl. Dělal jsem, že jsem v pohodě a smál se taky. Příště už jsem se ale převlíkal, až když všichni byli ready. Nechtěl jsem to zažít znovu. V létě jsem nosil dlouhý rukávy, abych schoval ruce. Přestal jsem chodit na koupaliště, doma si zatahoval závěsy. Na střední mě nikdo neviděl v tričku s krátkým rukávem. Zkoušel jsem se potírat šťávou z citrónu, která zesvětluje kůži, jenže o to víc pak naskákaly pihy na slunci. Nakonec jsem si začal vytrhávat kůži, kde jsem měl ty nejtmavší pihy. Zůstaly tam jizvy, ale pomáhalo to. Postupně to ovlinilo každou část mého života. Nekoukal jsem se lidem do očí, nechodil jsem v létě ven, nosil jenom černou barvu. 

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Long story short. Neexistoval den, kdy bych neusínal a neprosil, ať to jednou zmizí. Bude to znít stupidně, ale někdo mě v tomhle vyslyšel. Potkal jsem člověka, co mi dokázal postupně změnit pohled na sebe. Pihy mi zůstaly, ale v hlavě začaly mizet. Jak jsem psal, je to long story short, protože to začlo na základce, a až poslední roky o tom mluvím, a teď jsem napsal song Vzlítnout. Promhral jsem hodně let kvůli “ničemu.” Jenže když jsi v tom, vidíš všechno jinak. Budu rád, když mi pomůžete poslat tuhle věc mezi další lidi a nasdílíte ji dál. Jestli někomu ušetří aspoň pár promhraných let, budu happy! 

Díky Rallife Tomáš a Petra Ptáčková za natočení pro mě nejosobnějšího klipu. Popravdě, když jsem ho viděl poprvé, měl jsem husinu. Jste pro mě allstar team a vážím si toho, že jsme v tom od začátku spolu!, dodává CANN k videoklipu.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Reklama

You cannot copy content of this page