Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Filmy & seriály

Do kin zamíří film Tiché místo: Část 2

Pokračování kriticky uznávaného hororového filmu Johna Krasinského, Tiché místo, se zaměří na úplný začátek tohoto příběhu, jako je vznik světa s monstry citlivými na zvuk a životy prvních přeživších.

Zatímco se v pokračování objeví několik členů z původního filmu, na řadu přijdou i nové tváře, jako je Brian Tyree Henry nebo Cillian Murphy, přesto tenhle snímek nebude čistě o přeživších. Dle slov Briana Tyree Henryho by tento film mohl přinést především odpovědi na původ toho, kde a jak to celé odstartovalo, neboť právě po tom fanoušci nejvíce touží.

V hlavních rolích se představí Emily Blunt, Cillian Murphy, Noah Jupe, Millicent Simmonds, Djimon Hounsou, Wayne Duvall, Okieriete Onaodowan, Blake DeLong a další.

Hned první scéna upoutávky vrací rodinu na samý začátek apokalypsy, tedy do momentu, kdy se zabijácká monstra objevila. A dává najevo, že hororovou úzkost doplní velkoryseji pojatá akce.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Film však nebude jenom pohledem do minulosti fikčního světa, ale přímo naváže na děj jedničky. Další obrazy už zachycují rodinu bezprostředně po událostech prvního dílu. Známé postavy se musí vyrovnat s bolestnou ztrátou, opouští původní domov a vydávají se do světa plného nástrah. 

V hlavních rolích se opět objeví zmiňovaná herečka Blunt jako hrdinná matka Evelyn a jako její děti Noah Jupe a Millicent Simmondsová. Výkřik chlapce, který zazní v traileru při zběsilé jízdě v autě, dává naději, že by se mohl alespoň na chvíli vrátit také Krasinski jako otec Lee.

Do kin jde film od 19. března 2020.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Reklama

You cannot copy content of this page