Warning: sprintf(): Too few arguments in /www/doc/www.newster.cz/www/wp-content/plugins/wp-user-avatar/includes/class-wp-user-avatar-functions.php on line 668
Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Far East Movement ve hvězdné spolupráci s Henry Lau & AlunaGeorge: Nice Things

Americké elektro-popové kvarteto Far East Movement založené v Los Angeles, v Kalifornii je zpátky. Formace vznikla roku 2003 a jejími členi jsou: Kev Nish, Prohgress , J-Splif a DJ Virman. Jejich prvním výrazným počinem byla píseň “Round Round” k Hollywoodskému filmu Rychle a zběsile: Tokyjská jízda, která se objevila na soundtracku, ve video hře i na DVD k filmu.

Jejich singl Like a G6 obsadil první příčku US hitparády Billboard Hot 100 a stejně tak se v říjnu 2010 umístil na iTunes. Far East Movement se také staly první asijsko-americkou skupinou, která se objevila v první desítce v amerických mainstreamových popových hitparádách.

Vydané mají čtyři alba: “Folk Music” z roku 2006, “Animal” z roku 2009 a především řádovou “Free Wired” z roku 2010 a “Dirty Bass” z roku 2012. V roce 2017 přidávají ještě desku “Identity”. Far East Movement dokonce vystupovali i u nás, spolupracovali s Justinem Bieberem a nebo formací LMFAO.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Po dlouhých letech přicházejí s novým singlem – “Nice Things“, který je ve spolupráci s úspěšným a několikrát oceněným americkým zpěvákem Henry Lau, který působí především v Severní Koreji a Číně. Na singlu nechybí ani spolupráce s britským duem AlunaGeorge.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Reklama

You cannot copy content of this page