Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Galantis & John Newman společně v songu „Hurricane“

Tak trochu vhodný song na dnešní den, dokud nás venku bičuje orkán Sabine – „Hurricane“ je nový song, kde uslyšíme vokály Johna Newmana.

Švédský domácí projekt známý jako Galantis má od 7.února venku novou desku. Po téměř třech letech kluci poslali fanouškům informaci na sociální média s potvrzením vydání svého třetího alba. „Church“ je název jejich nového projektu, který sdílí stejný název jako letošní turné Church Of Galantis.

Jejich debutové EP s vlastním názvem z roku 2010 obsahovalo hity jako je skladba „You“ a „Smile“. Pozdější album Pharmacy a The Aviary pokračovalo v jejich našlápnuté dráze a přineslo nám hity jako je „Runaway (U & I), “„ Peanut Butter Jelly “a „ Love on Me“.

Nové album nabízí spolupráci např. s Mr. Probz, s klukama Yellow Claw a nebo zpěvákem John Newman. S ním nahráli Galantis song „Hurricane„, který je naším dnešním hudebním tipem z jejich nové desky.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Celá nahrávka vás určitě nenechá klidnými, kromě jiného najdeme na desce „Church“ i song „Bones“ s kapelou OneRepublic. Přikládáme vám ze Spotify možnost si všechny písničky poslechnout.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Duo Sigma přináší letní vibrace na svém novém singlu „High On You„, který obsahuje vokály od zpěváka a skladatele Johna Newmana. Euforická skladba prezentuje...

Hudba

Elektronické duo Galantis vydává přes Big Beat Records „The Lake„, což je kolaborativní singl s písničkářem Wrabel. Galantis se poprvé objevil na scéně v...

Nezařazené

Nečekanou novinku Galantis zveřejnili právě dneska. Za pár dní vydají úplně novou desku "Church".

Hudba

Je na světě nevšední spolupráce a to s Dolly Parton a Mr. Probz v singlu s názvem „Faith“ pod hlavičkou Galantis. Legendární zpěvačka s...

Reklama

You cannot copy content of this page