Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Imagine Dragons natočili klip „West Coast“ ještě z alba „Night Visions“

Pomalu dva roky od vydání poslední desky, ale i tak Imagine Dragons ještě propagují singly.

Imagine Dragons je americká hudební skupina z Las Vegas založená v roce 2008, kterou dodnes přirovnáváme k takovým kapelám jako jsou The Killers nebo Arcade Fire. Pro širokou veřejnost na celém světě se poprvé proslavili písní „Radioactive“.

Na kontě mají čtyři vydané alba: Night Visions (2012), Smoke + Mirrors (2015), Evolve (2017) a jako poslední album Origins z roku 2018, ze kterého stále propagují písničky. Důkazem toho je singl „West Coast„, ke kterému před pár dny dotočili videoklip.

„Origins“ vyšlo 16 měsíců po předchozím albu „Evolve“, které bylo během jednoho roku certifikováno dvakrát platinovým, bylo nominováno na Grammy za nejlepší vokální popové album a třemi singly obsadilo první příčky hitparád alternativních radiových singlů. Mezi ně patří Believer (12 týdnů na první příčce Alternative Radio Chart, třetí místo v Top 40 Radio), Thunder (singl číslo jedna v tabulce Top 40, nominace na Grammy v kategorii Best Pop Duo/Group Performance) a Whatever It Takes (třetí příčka v žebříčku Top 40 Radio). Imagine Dragons jsou devátým nejposlouchanějším interpretem na Spotify. 

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Imagine Dragons je americká hudební skupina z Las Vegas založená v roce 2008. Jejími členy jsou zpěvák, klavírista, kytarista a bubeník Dan Reynolds, baskytarista Ben McKee a...

Hudba

YUNGBLUD vydal své nové EP, The Underrated Youth. EP obsahuje šest písniček a zahrnuje dříve vydané singly „Parents“ a „Hope For The Underrated Youth“....

Reklama

You cannot copy content of this page