Warning: sprintf(): Too few arguments in /www/doc/www.newster.cz/www/wp-content/plugins/wp-user-avatar/includes/class-wp-user-avatar-functions.php on line 668
Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Lenka vydává EP “Recover” a přijede k nám v létě opět zahrát

Nenechte si ujít sametový hlas Lenky, který k nám dorazí uprostřed léta.

Lenka Kripac je známá jako australská zpěvačka a herečka, která se proslavila především pro svou píseň „The Show“, z jejího alba s názvem Lenka. Písnička byla používána hodně v reklamách. Potom následoval hit “Everything at Once“, který byl opět použit v televizní reklamě na Windows 8.

Lenka má dokonce české kořeny, proto často jezdí do Prahy a už tu i koncertovala. Má tatínka narozeného v Česku, který živí se jako jazzový hudebník. 14.července 2020 tu navíc Lenka bude zpívat znovu, konkrétně v pražském Café v Lese od 19.30 hodin. Vstupenky jsou k dispozici tady.

Z její tvorby nemůžeme opomenout ani velký hit “Heart Skips A Beat” z roku 2011. V roce 2015 vydala album “The Bright Side“, ze kterého je známý hlavně singl “Blue Skies“. V tomto roce si přichystala EP “Recover“, které obsahuje už podle názvů samé předělávky. Oficiální vydání připadlo na Valentýna, tedy 14.února 2020.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Pilotním singlem se stala písnička “Sunshine, Lollipops and Rainbows“, která je původně od zpěvačky Lesley Gore, ta byla prvně vydána už v roce 1963. Na EPčku Lenky dokonce najdeme i předělávku zmiňovaného hitu “The Show”. Jak celá deska se šesti písničkami zní si můžete poslechnout níže.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Reklama

You cannot copy content of this page