Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Melanie Martinez: Orange Juice

Nezastavitelná Melanie přidává další videoklip k řadovce K-12.

Melanie Martinez

Zpěvačka už v roce 2014 vydala svou první píseň „Dollhouse“. V srpnu 2015 vydala Melanie album jménem „Cry Baby“ s ústřední písní „Pity Party„. Další písnička jménem „Carousel“ se dokonce objevila v americkém televizním seriálu American Horror Story: Freak Show.

Melanie se také objevila ve třetí sezóně americké pěvecké show The Voice, kde poprvé zazpívala píseň od Britney Spears jménem „Toxic“. Úspěch na ní nečekal dlouho, vydala debutové album a letos s druhou řadovkou vyjíždí i na turné.

Aktuálně má venku nové album K-12, se kterým včera vystoupila v pražském Foru Karlín. Den po koncertu přidává nový videoklip, tentokrát k singlu „Orange Juice„. Písničku si sama zpěvačka napsala a i odrežírovala.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Zpěvačka 22. dubna roku 2014 vydala svou první píseň „Dollhouse“. 14. srpna 2015 vydala Melanie album jménem „Cry Baby“ s ústřední písní „Pity Party„. Další písnička...

Hudba

Drive a talent vždy odlišovaly výstřední hudebnici a vizuální umělkyni Melanie Martinez od ostatních hudebníků. Účastnice talentové soutěže The Voice v pražském Foru Karlín představí 3.února...

Reklama

You cannot copy content of this page