Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Niall Horan vydá v březnu své druhé album. Třetí singl “No Judgement”

Niall jde po stopách svých kámošů a také si připravil nové album – “Heartbreak Weather”.

Když v prosinci 2015 skupina One Direction oznámila pauzu, Niall Horan ve volném čase začal pracovat na sólovém albu tak jako třeba Harry Styles.

V září 2016 bylo oznámeno, že Niall podepsal s Capitol Records smlouvu ohledně své sólové kariéry. 29. září 2016 vydává Horan svůj debutový singl „This Town“, který dosáhl 9. místa v britském žebříčku UK Singles Chart a 20. pozice v americkém Billboard Hot 100.

4. května 2017 vydal Horan svůj druhý sólový singl „Slow Hands“, ten se také dostal do Top 10 ve Velké Británii a do Top 20 v USA. V rozhovoru pro Entertainment Weekly uvedl, že jeho nové album Flicker se inspirovalo klasickým rockem. „Kdykoliv si vezmu kytaru do ruky, hraji přirozeně takové podobné akordy, hodně s trsátkem, a hraji folkovější styl“, dodává zpěvák. Písně na desce jsou podle něj právě spojením folku a popu.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

 V srpnu 2017 se Horan vydal na celosvětové turné Flicker Sessions 2017. Zároveň uvedl, že kontaktoval Maren Morris, aby s ním nazpívala píseň „Seeing Blind“. Tentýž měsíc také poprvé zahrál „On My Own“, a to v Olympia Theatre v Dublinu. Nakonec 15. září 2017 vydal svůj třetí singl „Too Much to Ask“.

V září 2019 Horan uvedl, že pracoval na svém nadcházejícím druhém studiovém albu s Gregem Kurstinem, který mu pomohl s baladou nazvanou „Put a Little Love on Me“. Vedoucí singl alba „Nice to Meet Ya“ byl vydán 4. října 2019 a vyjel na Nice to Meet Ya Tour. “Put a Little Love on Me” byl tak propuštěn jako druhý oficiální singl alba a tento týden 7. února 2020 vydal Horan třetí singl „No Judgment“. K tomu přidal název alba – Heartbreak Weather, jenž by mělo vyjít 13. března 2020.

K poslednímu singlu přidává i oficiální videoklip, na který se nyní můžete nahoře podívat.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Niall Horan oznámil, že „Black and White“ je oficiálně dalším singlem z jeho alba „Heartbreak Weather“ a rovnou k němu vydal i hudební video....

Reklama

You cannot copy content of this page