Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Nicky Romero & Timmy Trumpet v nejnovější spolupráci: Falling

Nicky Romero spojil svoje síly s DJ Timmy Trumpet a vzniknul nejnovější singl „Falling“. Pokud hledáte chytlavou taneční muziku s tvrdou basovou linií, pak už nehledejte a pusťte si „Falling“ – epickou tříminutovou hymnu, která byla navržena pro kluby.

Toto je třetí singl, který Nicky uvedl letos v návaznosti na vydání „I see“ a „Stay“, o které jsme dříve psali. DJ bude také vydávat v květnu svoje nadcházející EP, pojmenované “Redefine“.

Nicky Romero se chystá letos vyjet na další koncertní zastávky, mezi kterými nebude chybět ani festival Ultra Music v Miami.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Kromě toho by rád navázal na úspěch z roku 2013, kdy spolupracoval s producenty Swedish House Mafia a byl také autorem singlu „I Could Be the One“ od Avicii. DJ od té doby remixoval skladby od interpretů jako je Kygo, Rita Ora, Martin Garrix a Jess Glynne. Nicky je dokonce hrdým vlastníkem své vlastní značky Protocol Recordings.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

R3HAB se spojuje s Timmy Trumpet na zcela nové klubové pecce „911“. Navazuje na nedávný singl „Good Example“ R3HAB s Andym Grammerem a „Diamonds“...

Hudba

“Lights Up“, tedy hlavní singl zpěváka Harry Styles z druhého alba “Fine Line” vyšel v říjnu 2019 a debutoval na třetím místě ve Velké...

Hudba

Nicky Romero má hodně práce s novou deskou, další vlaštovka "Stay" na poslech.

Reklama

You cannot copy content of this page