Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

„No Time To Die“ je už za dveřmi slibuje Finneas a Billie Eilish

14. února bude uveden dvacátý pátý film o fiktivním agentu Jamesi Bondovi. V hlavní roli jakožto James Bond se objeví Daniel Craig. Ten hraje Jamese Bonda po páté a naposledy.

Finneas doslova dráždil fanoušky, když se začalo mluvit o chystané písničce k Bondovce, kterou on a jeho sestra Billie Eilish nahráli společně. Prý se poslechu dočkáme už velmi brzo.

Během vystoupení v The Tonight Show Finneas zdůraznil jak o písničce skoro nic říct nemůže. Že je bohužel vázaný mlčenlivostí. „Jeden z agentů 007 dnes večer sedí v publiku a střelí do mě šíp, když něco řeknu“, vtipkoval.

Finneas také krátce diskutoval o nadcházejícím představení na Oscarech, o kterých se říká, že by on se sestrou mohl debutovat právě s novou tematickou skladbou „No Time To Die„. Ovšem potvrdit či vyvrátit tohle tvrzení také nemůže. Co všechno prozradil se můžete podívat v přiloženém záznamu.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Během jeho vystoupení v pořadu představil producent a hudebník také vlastní skladbu „Let’s Fall In Love For the Night“, která byla uvedena na jeho EP „Blood Harmony“ z roku 2019.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Grammy 2021 se konaly dnes v noci (15. března) a v Los Angeles se shromáždily hvězdy z celého hudebního světa. Beyoncé si na slavnostním...

Filmy & seriály

Billie Eilish sdílela živou verzi písničky „ilomilo“ převzaté z jejího připravovaného dokumentárního filmu The World’s A Little Blurry. Film dorazí na Apple TV +...

Blog

Spouštíme svůj vlastní e-shop na adrese Caseshop.cz. Mrkni i ty na naší limitovanou nabídku krytů na svůj telefon.

Filmy & seriály

Billie Eilish údajně hledá soudní příkaz proti muži, o kterém tvrdí, že ji obtěžuje mimo domov v Los Angeles. Podle magazínu The Blast zpěvačka...

Reklama

You cannot copy content of this page