Warning: sprintf(): Too few arguments in /www/doc/www.newster.cz/www/wp-content/plugins/wp-user-avatar/includes/class-wp-user-avatar-functions.php on line 668
Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Písničkářka Lucy Dacus a nový termín jejího zrušeného koncertu

Zpěvačka vystoupí 23. 4. 2020 Chapeau Rouge v Praze.

Loňský koncert pro nemoc zrušila, teď se ale americká písničkářka Lucy Dacus vrací. Její druhá nahrávka Historian byla zařazena do většiny výročních žebříčků roku 2018, figurovala ve výběru médií jako Pitchfork nebo Billboard. V nich se navíc objevovalo i povedené EP ženské superskupiny Boygenius, které je Dacus společně s Julien Baker a Phoebe Bridgers součástí. Vstupenky budou v prodeji od 5. února na fource.cz a u prodejců GoOut.cz a Ticketmaster.

Minulý rok rodačka z amerického Richmondu zásobovala fanoušky sérií písní zasvěcenou různorodým svátkům a výročím. Mix autorských skladeb i coverů věnovala mimo jiné i Dnu matek, Dnu nezávislosti nebo narozeninám Bruce Springsteena. Během dvou let v různých studiích nahrávané písně si kladou za cíl lépe pochopit svět kolem a přijít na skrytý význam vzácných dnů. Ať už se jednalo o osobní skladbu My Mother and I nebo politicky laděnou Forever Half Mast, všechny skladby spojovala snaha, jak naložit s očekáváním fanoušků i uvědomění si vlastní pozice.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

IAMX 5.10.2020 Kino Lucerna, Praha. Easy Life 18.11.2020 MeetFactory, Praha

Reklama

You cannot copy content of this page