Warning: sprintf(): Too few arguments in /www/doc/www.newster.cz/www/wp-content/plugins/wp-user-avatar/includes/class-wp-user-avatar-functions.php on line 668
Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Osobnosti

Pop Smoke zemřel, postřelili ho ve vlastním domě

Ve Spojených státech byl zavražděn rapper Bashar Jackson, obecně známý jako Pop Smoke. Informují o tom americká média s odkazem na policii.

Brooklynská vycházející rapová hvězda Bashar Barakah Jackson, vystupující pod přezdívkou Pop Smoke, včera nad ránem zemřel na následky střelného zranění. Ke střelbě došlo během ozbrojeného přepadení v jeho domě v Hollywood Hills v Los Angeles

Střelci byli maskovaní a Smokea zavraždili přímo v místě jeho bydliště. Proč k útoku došlo a jaký motiv útočníci měli, vyšetřuje policie. Rapper si v průběhu dne na sociální síť vyvěsil snímek, na kterém se fanouškům se chlubil dárkovými taškami, které mu byly zaslány. Na jedné z nich byla jeho adresa.

Zhruba hodinu před útokem se na internetu objevila fotka Smokea a jeho kamaráda v autě, jak drží balík peněz. Pop si na sociální sítě často přidával fotky, na kterých měl u sebe velký obnos peněz.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Po střelbě k němu domů přispěchala zachránka a odvezla ho do nemocnice. Bohužel zranění ze střelby byla natolik vážná, že jim rapper v nemocnici podlehl.

Nejznámějšími hity dvacetiletého rappera jsou skladby Dior, Christopher Walking nebo Welcome To The Party, která má na kanále YouTube 23 milionů zhlédnutí. V prosinci Smoke vydal videoklip k písni Gatti, na kterém se s ním podílel Travis Scott. Pop začátkem února představil svoje druhé album nazvané Meet The Woo 2.

Smutná zpráva o jeho odchodu zasáhla všechny kolegy z branže. „Bible říká, že žárlivost je stejně krutá jako hrob. Neuvěřitelné. Odpočívej v pokoji, Pope,“ napsala si na sociální síť Nicki Minaj, s kterou rapper spolupracoval.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Reklama

You cannot copy content of this page