Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Sam Smith oznamuje vydání alba: To Die For

Uplynuly tři roky od posledního alba zpěváka Sam Smith, ten se ale vrací zpět, protože přišel s překvapením na Valentýna. V pátek bylo oznámeno, že 1. května vydá skrze Capitol Records třetí album pojmenované „To Die For“. Při příležitosti se zpěvák podělil rovnou o titulní skladbu se stejným názvem spolu s doprovodným videoklipem.

Nová skladba začíná ukázkou z kultovního filmu z roku 2001 „Donnie Darko“, na písničce spolupracoval s Jimmy Napes a Stargate. Není to jejich první spolupráce se zpěvákem, podíleli se také na platinovém singlu „ Too Good At Goodbyes “, který byl v roce 2017 certifikován.

Anglický zpěvák a textař Sam Smith svého prvního úspěchu dosáhl při featuringu skladby “Latch” od dua Disclosure. Průlomu dosáhl se skladbou “La La La”, která obsadila první místo v anglické hitparádě. V prosinci roku 2013 byl nominován na 2014 BRIT Critics’ Choice Award a BBC’s Sound of 2014, přičemž obě dvě kategorie vyhrál.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

V prosinci 2014 získal šest nominací na cenu Grammy a získal čtyři: Objev roku, Nahrávku roku a Skladbu roku za píseň Stay With Me a Nejlepší popové album za debut In the Lonely Hour.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Sam Smith a Demi Lovato vydávají společný nový singl „I’m Ready“. Skladba se objeví na Smithově nadcházejícím albu, které nedávno odložil. V písni Smith...

Hudba

Zpěvák Sam Smith mění název alba a celé jeho vydání. Prý vydat album pod názvem "To Die For" je aktuálně nevhodné.

Hudba

Vzhledem k tomu, že je Amerika v silném boji proti šíření koronaviru (COVID-19) a vypořádává se s účinky globální pandemie, iHeartRadio se spojuje s...

Reklama

You cannot copy content of this page