Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Seznamte se s kapelou SENDWITCH a jejich klipem “Kruhy”

Videoklip bez jediného střihu, takový je nový klip k singlu “Kruhy”

Sendwitch je poděbradská hudební skupina. Skupina Sendwitch nyní vydala dva singly z nové desky a jeden videoklip poukazující na problematiku šikany na školách. Skupina již odehrála desítky koncertů v čechách i v zahraničí. Z největších hudebních festivalů můžeme jmenovat například Masters of Rock, Votvírák, Rock for People, Basinfirefest a mnoho dalších.

V zimě roku 2017 kapela uspořádala své první akustické turné s názvem Bez proudu Tour 2018, společně s kapelami Alchymie a Define Me.

Na jaře 2018 odjela kapela Rock&Pop Tour jako speciální host s kapelou Harlej, kde vydá debutové album POČÁTKY, na kterém producentsky spolupracovala s Tomášem Frödem z kapely Imodium.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Kluci aktuálně představují nový singl i s videoklipem pod názvem Kruhy. „K napsání songu Kruhy nás inspiroval osobní pohled na partnerský vztah. Každý zná takové ty hezké začátky, které se postupem času mění na stereotyp, přetvářku, lži, nevěru a takhle se to točí stále dokola, respektive do kruhu“, vysvětluje příběh Daniel Černý.

Videoklip jsme poprvé natáčeli v ateliéru a byla to naprostá svoboda. Nebojujete s počasím ani světlem a jen si užíváte to, že tvoříte. Tyhle věci dost prožíváme a tady to bylo hodně znát. K natáčení jsme využili filmový ateliér FZG v Klecanech, který navštěvuje hodně známých tváří, takže jsme byli rádi za tak profesionální přístup,“ upřesňuje Daniel.

Singl Kruhy společně s klipem avizují téhle energické pop rockové partě jménem Sendwitch blížící se S láskou tour, které jede společně s písničkářem Láskou a kapelou Maniac. Kluci nás v rámci tour svou chytlavou muzikou potěší na 11 zastávkách po celé ČR. 

Zastávky S láskou tour:
13. 3. Benešov
14. 3. Loučeň
20. 3. Jindřichův Hradec
26. 3. Plzeň
27. 3. Hradec Králové
28. 3. Nový Jičín
29. 3. Brno
3. 4. Mladá Boleslav
4. 4. Liberec
10. 4. Praha
11. 4. Kolín

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Reklama

You cannot copy content of this page