Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

The Naked and Famous znovu lákají na nové album dalším singlem: Come As You Are

The Naked And Famous pokračují ve vydávání nových singlů, které signalizují nové album „Recover„. U něj zatím bohužel neznáme datum vydání, ale zdá se, že tomu bude určitě v první polovině roku. Jako třetí oficiální singl dnes skupina vydává singl „Come As You Are„. Na poslech přikládáme pod textem.

Svůj návrat potvrdili už dříve dalším novým singlem „Bury Us“ a hlavně pilotním singlem „Sunseeker„. Je to už 10 let, co oznámili svůj příchod debutem, který představoval obrovský platinový singl „Young Blood“ a hit „Punching In A Dream“.

Kapela vydala tři studiová alba: Passive Me, Aggressive You (2010), In Rolling Waves (2013)Simple Forms (2016) a vydanou kompilaci A Still Heart z roku 2018. Od roku 2012 působí skupina v Los Angeles a tam se natáčí většina novinek, tak jako dnešní premiéra singlu:

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

The Naked and Famous sdíleli svůj nový singl „Death„, což je nejnovější ukázka z jejich nadcházejícího alba „Recover“, které má být vydáno 24. července...

Hudba

The Naked And Famous pokračují ve vydávání nových singlů, které signalizují nové album „Recover„. U něj zatím bohužel neznáme datum vydání, ale zdá se, že...

Hudba

Parádní The Naked and Famous představili videoklip k druhému singlu z připravované desky.

Hudba

Oblíbená skupina The Naked and Famous má pro nás skvělé novinky.

Reklama

You cannot copy content of this page