Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

The Pussycat Dolls definitivně vydaly “React”, zpívat uslyšíte ale jen Nicole Scherzinger

PCD a nebo sólový počin Nicole Scherzinger?

Nicole, Ashley Roberts, Carmit Bachar, Kimberly Wyatt a Jessica Sutta jsou zpátky a vyjedou také na zahajovací turné po Británii během dubna. V plánu bude pravděpodobně vydat i další studiovou desku.

Jako comeback singl složily holky písničku “React” a s vydáním si daly skutečně na čas. Už koncem minulý rok jej oznámily a taky vydaly demo a dokonce ho zazpívaly naživo. Oficiálně novinka vyšla až 7.února. Žádnou parádu ale nečekejte, sice se nový singl schovává pod dívčí kapelou PCD, ovšem po poslechnutí zjistíte, že slyšíte jen samotnou Nicole. Ostatně tomu bylo tak vždycky, proč se uskutečnil několikátý comeback této skupiny nikdo neví. Ono možná, kdyby Nicol vydala svojí další sólovou desku, udělala by lépe (její debutové studiové album Killer Love bylo vydáno v roce 2011, druhé album Big Fat Lie vydala v roce 2014).

K singlu “React” vznikl i videoklip, kde se holky nakrucují jako vždycky, takže ani zde se změna neodehrála. Pro nás z webu prostě jedno velké zklamání. Třeba nás ale skupina ještě mile překvapí.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Pussycat Dolls vznikly v roce 1995 jako čistě taneční skupina, ale od roku 2003 v sestavě Nicole Scherzinger, Melody Thornton, Carmit Bachar, Jessica Sutta, Kimberly Wyatt a Ashley Roberts působila i jako skupina pěvecká. V roce 2007 se k ní měla připojit Asia Nitollan, ta se ale pak rozhodla pro sólovou dráhu. V roce 2008 skupinu opustila Bachar. Skupina fungovala dál i bez ní.

Skupinu postupně opustily všechny členky a zbyla v ní jenom Scherzinger. Robin k ní tedy přidala čtyři nové členky, ale pak skupinu opustila i Scherzinger a skupina se rozpadla. Stalo se tak roku 2010. Robin teda začala hledat další nové členky. Vystřídalo se jich několik, ale koncem roku 2012 už byla známa finální formace. Jako Pussycat Dolls fungovala do začátku roku 2013. Potom jí Robin změnila jméno z důvodu možného návratu původní formace a funguje jako úplně nová skupina.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Comeback je zjevně připraven. Podaří se holkám po několika rozpadech zabodovat na dnešní hudební scéně?

Hudba

Pussycat Dolls se sešly v sobotu na svém prvním živém vystoupení po deseti letech, aby zazpívaly svoje dávné hity v show The X Factor...

Reklama

You cannot copy content of this page