Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Osobnosti

VIDEO: Billie Eilish a Eminem na letošních Oscarech

Oscar je považován za nejprestižnější filmovou cenu, přestože se týká především americké kinematografie. Slavnostní ceremoniál patří k nejvýznamnějším kulturním událostem v Hollywoodu a ani letos nebyl ochuzen o hudební vystoupení.

Billie Eilish

Jen dva týdny po historickém rozmachu na Grammy vystoupila Billie Eilish na nedělních předávání cen 92. ročníku udílení Oscarů. Osmnáctiletá popová hvězda vystoupila s bratrem Finneas O’Connell, se kterým zazpívala „Yesterday“, píseň skupiny Beatles z roku 1965. V hodně podobném duchu se právě odehrálo jejich Grammy představení, kde O’Connell hrál na klavír, zatímco Eilish zpívala. Na červeném koberci akorát zpěvačka vyměnila oblečení za Chanel značku, kdežto na Grammy se odprezentovala ve značkách Gucciho.

https://www.youtube.com/watch?v=FKmqtaxIS3Y

To, že Billie pozvali aby si vzala pod křídla blok „In Memoriam“ je jen dalším znakem toho, jak moc Hollywood přijal tuto zpěvačku. In memoriam je vzpomínkou na filmové herce nebo režiséry, kteří nedávno zemřeli. Takové vzpomínky vysílají v televizi, většinou během slavnostního předávání cen. Tyto segmenty se skládají z obrázků nebo videoklipů nedávno odešlých jednotlivců, editovaných společně do sestřihu a obvykle doprovázené hudbou. Tyto vzpomínky jsou uváděny na Super Bowlu nebo právě na akci jako jsou Oscarové, Emmy, Grammy apod.

Na Oscarech se také trochu čekalo na písničku „No Time To Die„, která je titulní písní k 25.filmu o britském agentu 007 Jamesi Bondovi. Skladbu složila právě Eilish se svým bratrem Finneasem a sama ji pak nazpívala. Premiéra by se měla uskutečnit už velmi brzo, některé zdroje uvádějí ještě dnes.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Kromě Eilish celý galavečer otevírala svým zpěvem americká zpěvačka a tanečnice Janelle Monáe. Během udílení cen vystoupil i Eminem se svojí písničkou „Lose Yourself“, na jeho vystoupení se můžete podívat na tomto Facebook příspěvku. Jen připomeňme, že právě za tuhle písničku dostal cenu před 18 lety.

Nechybělo ani vystoupení zpěvačky Idina Menzel a Aurora, které zazpívaly „Info the Unknown“ z filmu Frozen 2:

https://youtu.be/iI_cnK_YSro

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Grammy 2021 se konaly dnes v noci (15. března) a v Los Angeles se shromáždily hvězdy z celého hudebního světa. Beyoncé si na slavnostním...

Filmy & seriály

Billie Eilish sdílela živou verzi písničky „ilomilo“ převzaté z jejího připravovaného dokumentárního filmu The World’s A Little Blurry. Film dorazí na Apple TV +...

Blog

Spouštíme svůj vlastní e-shop na adrese Caseshop.cz. Mrkni i ty na naší limitovanou nabídku krytů na svůj telefon.

Filmy & seriály

Billie Eilish údajně hledá soudní příkaz proti muži, o kterém tvrdí, že ji obtěžuje mimo domov v Los Angeles. Podle magazínu The Blast zpěvačka...

Reklama

You cannot copy content of this page