Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

DONY X DAVEE pokračují v propagaci debutu „Hollywood“. Podívejte se na klip „Svítání“

Zhruba před měsícem jsme vám psali o dvojice umělců, kteří si říkají Dony X Davee. Kluci spolu na muzice makají od roku 2017 a aktuálně vydali debut pojmenovaný „Hollywood„. Z něj už známe stejnojmenný singl, ke kterému se váže videoklip natáčený přímo v Hollywoodu. Videoklip si můžete připomenout tady. Celé debutové album si můžete přehrát na Spotify, samozřejmě taky přikládáme přehrávač s touhle parádní deskou.

Na albu jako pátá písnička objevuje skladba „Svítání“ a ta právě byla vybrána jako druhý singl pro samotné vydání. K singlu rovnou tahle dvojka natočila videoklip.

„Vydání jsme plánovali spíš na pozdní jaro nebo léto, ale kvůli situaci s koronavirem klip vypouštíme teď, abychom trošku lidi povzbudili,“ vysvětluje Davee, vlastím jménem David Bisek, kterého si mohou fanoušci pamatovat hlavně ze soutěže Hlas Česko-Slovenska.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Text má na svědomí Marek Donát, jehož umělecké jméno je Dony. Videoklip se tentokrát natáčel na české půdě, konkrétně v Praze. Ve videoklipu se ukazuje Kristýna, což je kamarádky Donyho. „Na rozdíl od pilotního klipu Hollywood bylo natáčení Svítání trochu punk, už jenom tím, že se Dony vžil moc do role a při natáčení vypil dvě lahve vína. Příští ráno jsem mu musel některé situace vyprávět. Byla legrace!“ doplňuje Davee.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Dony X Davee a jejich debut z našeho webu pojmenovaný „Hollywood„. už dobře znáte. Z něj už také známe stejnojmenný singl, ke kterému se...

Hudba

Seznamte se s DONY X DAVEE, pokud je ještě neznáte!

Reklama

You cannot copy content of this page