Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Dua Lipa mění plány. Zasáhla jí pandemie a brečela v živém přenosu

Dua Lipa vzhledem ke koronaviru přehodnotila plány a jak nový singl, tak svoje druhé album nakonec vydá už tento týden. Podívejte se na videozáznam, který na vás vrhne zcela jiný pohled na tuto zpěvačku.

Včera jsme Vám psali o novinkách z dílny zpěvačky Dua Lipa. Dnes ja ale všemu jinak, změnily se plány. Zpěvačka posunula vydání svého nového alba „Future Nostalgia“ už na tento pátek 27. března.

Projekt byl zpočátku naplánován na 3. dubna, ale zpěvačka dnes spustila live stream na Instagramu, který byl pro ní velice emocionálním vysílání. Stream zahájila po pár vteřinách se slzami v očích. Dua Lipa velice silně vnímá globální chaos způsobený pandemií koronaviru.

„O čem jsem chtěla mluvit, je moje album a pokaždé, když mluvím o svém albu, dostávám se do rozpaků a mám pocit, že jsem se během posledních pár týdnů myslela jen na svoji muziku a nic jiného. Veškerá ta nejistota nad vším je hrozná. Nevěděla jsem, jestli dělám dobře, když uvádím na trh nové album, zda je to správné, protože lidé na světě trpí“, sdělila zhruba 60 tisícům fanouškům, kteří jí sledovali online.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

„Doufám, že vám album přinese štěstí a vykouzlí vám usměv na tváří a třeba vás i roztančí“, dodala. Celý online stream ze záznamu přikládáme níže.

Začátkem tohoto týdne Dua potvrdila svůj další singl z alba – „Break My Heart“. Píseň měla dorazit v pátek, ale i tu vydá dříve a to konkrétně ve středu 25. března.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

News

Mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví, které prodlužuje limit setkávání na nejvýše dvě osoby, odkazuje na takzvaný pandemických zákon i zákon o ochraně veřejného zdraví. Opatření...

News

Studenti závěrečných ročníků středních škol a středoškoláci ohrožení školním neúspěchem budou moct od 19. dubna docházet na skupinové konzultace ve skupinách maximálně do šesti...

Hudba

Festival Rock for People, který se měl v červnu konat na letišti v Hradci Králové, se kvůli pokračující epidemii koronaviru neuskuteční. Organizátoři jej posunou...

News

Od pondělí se budou moci k očkování registrovat zbývající chroničtí pacienti, kteří k němu zatím neměli přístup. Od středy se budou moci hlásit i...

Reklama

You cannot copy content of this page