Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Duffy je zpátky! Zveřejnila nový song „Something Beautiful“

Velšská zpěvačka Duffy konečně veřejně sdílí zbrusu novou píseň s názvem „Something Beautiful“, první písničku od roku 2015. Naposledy vydala několik písní pro film Legenda již v roce 2015, ale její poslední album vyšlo už před deseti lety v roce 2010.

Ve čtvrtek večer se Duffy vydala na Instagram, aby poslala zprávu moderátorku Rádia 2, Jo Whiley:

„Možná jste četl slova, která jsem napsala před několika týdny, cítím se teďka svobodnější. Snažila jsem se o všem mluvit, ale je to těžší, než jsem si myslela, brzy budu pokračovat v psaní. Universal Music a nikdo jiný neví, že už mám složené nějaké písničky a vůbec neví, jak teď něco veřejně vydávám. Během těchto znepokojujících časů budu ráda, když mi pustíte u vás v rádiu mojí novinku „Something Beautiful“, která vám snad zvedne náladu“, dodává sama zpěvačka Duffy.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Duffy se v roce 2008 poprvé proslavila singly „Mercy“, „Warwick Avenue“ a debutovým albem Rockferry. Od té doby hvězda prodávala miliony nahrávek a účinkovala po celém světě.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Velšská zpěvačka Duffy vydala na svém Instagramovém účtu novou píseň s názvem „River In The Sky“. Jedná se o druhou písničku od zpěvačky, která...

Filmy & seriály

Přiznání od pěvecké hvězdy Duffy, které Vás zamrazí.

Hudba

Konec roku si chce podmanit ještě zpěvačka Duffy, která tento týden na svých sociálních sítích oznámila comeback pro rok 2020. Čekat můžeme zbrusu novou...

Reklama

You cannot copy content of this page