Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Elohim vydává singl „Group Therapy“

Elohim je americká umělkyně v oblasti elektropopu, DJ, producentka a zpěvačka z Los Angeles.

Jméno Elohim označuje hebrejské slovo Bůh. Už v pěti letech začala zpěvačka Elohim hrát na klavír a psát písně, její debutový singl je „Xanax“ a vyšel v roce 2015 spolu s dalšími singly jako je „She Talks Too Much“ a „Bridge and the Wall“.Všechny tyto písničky pocházejí z její debutové desky z roku 2016.

Jako hlavním singlem se stala písnička “Half Love” z jejího self-titulovaného studiového alba v roce 2018. Její nejnovější projekt Braindead byl vydán v květnu 2019, jenž se zabývá tématy duševních chorob. Elohim věnovala výtěžek z prodeje EP na iniciativy v oblasti duševního zdraví do Nadace JED, neziskové organizace, která chrání emoční zdraví a zabraňuje sebevraždám pro naši dospívající mládež a dospělé.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Teď vydala úplně nový singl „Group Therapy„, který navazuje na poslední desku a nese se ve stejném duchu problematiky, o které zpěvačka zpívá. Na poslechnutí níže.

Jalikož novinka je naším hudebním tipem, zkuste si také poslechnout další úspěšnější singly, které Elohim vydala v minuléme roce:

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Umělkyně v oblasti elektropopu, DJ, producentka a zpěvačka z Los Angeles Elohim právě vydala svůj nový singl „Vacuum“ z kompilačního alba „New World Tapes“....

Reklama

You cannot copy content of this page