Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Koronavirus ode dneška v ČR zakazuje pořádání koncertů. Koncert Pentatonix a Avril Lavigne v ohrožení

Toho, čeho jsme se báli se stává skutečností. V České republice od 10.března 18:00 jsou zakázány všechny akce nad 100 lidí. Sledujte náš web pro průběžné informace!

AKTUALIZACE 10.března v 16:48 – Koncert Avril Lavigne se ruší na základě opatření proti koronaviru

Ministerstvo zdravotnictví vydalo kvůli koronaviru zákaz pořádání kulturních, sportovních i společenských akcí s počtem nad 100 osob. Zákaz začne platit v úterý 10.března od 18:00. Opatření bude platit do odvolání. 

Stalo se tak, co se dalo čekat. Veškeré koncerty v České republice a kulturní akce se ruší. Kromě toho se zavírají všechny základní a střední školy.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Nyní je třeba sledovat stránky pořadatelů, Facebook, Instagram a jiné sítě, kde v nejbližších hodinách naskočí informace, jakým způsobem budou zrušené koncerty řešit. Aktuálně největší otazník visí nad koncerty v Praze a to sice:

V neděli 22.03. by tu měli hrát Pentatonix (USA) v O2 Universum v Praze a hlavně 23.03. Avril Lavigne (CAN) v Tipsport Aréně v Praze. Pokud zákaz ministerstva zdravotnictví bude platit i v tuto dobu, koncerty se neuskuteční.

Připravujeme další podrobnosti a budeme Vám posílat další informace, jakým způsobem se budou vracet peníze za vstupenky z akcí, které se měly v brzké době konat. Také Vám přineseme informace, jak se k tomu všemu postaví pořadatelské agentury.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

News

Mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví, které prodlužuje limit setkávání na nejvýše dvě osoby, odkazuje na takzvaný pandemických zákon i zákon o ochraně veřejného zdraví. Opatření...

News

Studenti závěrečných ročníků středních škol a středoškoláci ohrožení školním neúspěchem budou moct od 19. dubna docházet na skupinové konzultace ve skupinách maximálně do šesti...

Hudba

Festival Rock for People, který se měl v červnu konat na letišti v Hradci Králové, se kvůli pokračující epidemii koronaviru neuskuteční. Organizátoři jej posunou...

News

Od pondělí se budou moci k očkování registrovat zbývající chroničtí pacienti, kteří k němu zatím neměli přístup. Od středy se budou moci hlásit i...

Reklama

You cannot copy content of this page