Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Little Mix uzavírají éru s hitem „Wasabi“

Holky ze skupiny Little Mix dotočily videoklip k hitu „Wasabi“, kterým ukončují svojí éru LM5.

Písnička se stala populární díky aplikaci TikTok, na které se tancovali různé výzvy. „SURPRISEEEE. Nemysleli jsme si s holkami, že bychom někdy natočili videoklip k Wasabi. Natáčelo se během #LM5TheTour v loňském roce … takže je to parádní zakončení éry LM5“, dodává skupina.

Skupina vznikla v osmé sérii britského X-Factoru, kde se stala vůbec první skupinou, která tuto soutěž vyhrála. Po výhře vydaly svůj první singl, předělávku „Cannonball“ od Damiena Riceho, který se stal 1. v Britské hitparádě. Jejich druhý singl „Wings“ z jejich debutového alba DNA také skončil na prvním místě v Británii.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Jako první dívčí kapela měla singl po dobu tří týdnu v Británii na prvním místě. Byl to megahit „Black Magic“ ze studiového alba Get Weird. V roce 2015 vyhráli cenu Teen Choice Awards: Breakout Artist.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Vůbec první vánoční píseň nazpívala holčičí parta Little Mix, jmenuje se „One I’ve Been Missing‘. „One I’ve Been Missing“ je balada inspirovaná padesátými léty o...

Hudba

Vůbec první vánoční píseň nazpívala holčičí parta Little Mix, jmenuje se „One I’ve Been Missing‘. „One I’ve Been Missing“ je balada inspirovaná padesátými léty...

Reklama

You cannot copy content of this page