Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Nad albem „Chromatica“ Lady Gaga visí otazník. Vydání se odkládá

Koronavirus si vybírá svou daň i na velice očekávaném vydání alba Lady Gaga. To je odloženo, nový termín zatím není uveden.

Lady Gaga měla vydat své šesté studiové album „Chromatica“ 10. dubna, jenže s pokračujícím vypuknutí koronaviru, které vše zastavuje, se někteří zeptali, zda-li zpěvačka dodrží termín svého nového LP.

Třeba Sam Smith zpozdil své album kvůli logistickým problémům. Ale The Weekend minulý pátek vydal nové album dle plánu, kdežto Dua Lipa své album přesunula na vydání o týden dříve, aby svým fanouškům poskytla novou radostnou hudbu podle jejích slov.

První informace o novém album Gagy propluly na povrch začátkem tohoto roku a dokonce vydala hlavní singl „Stupid Love„. Od té doby unikl na internet třeba úryvek songu „Babylon“. Na desce by se taky měla objevit spolupráce se zpěvačkou Ariana Grande na písni „Rain on Me“.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

V tuto chvíli je potvrzené, že album nevyjde v původním datu. Oficiální zprávu jsme si mohli dnes přečíst prostřednictvím Facebook profilu zpěvačky, kterou vám přikládáme níže.

Na internetu po hudebních webech kolovaly informace, jak vydavatelství Lady Gaga odloží vydání nového alba a taky se tak stalo. Na úkor toho Little Monsters, kteří si v obchodě Lady Gaga předem objednali vinyl Chromatica, zrušili své objednávky. Třeba takový Amazon stále uvádí album jako dostupné od 10. dubna 2020, což je nyní nepravdivé.

Gaga už nyní zrušila první dva koncerty ve Vegas, ovšem letní turné chce uskutečnit podle plánu. Jak vše bude je zatím ve hvězdách.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

News

Mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví, které prodlužuje limit setkávání na nejvýše dvě osoby, odkazuje na takzvaný pandemických zákon i zákon o ochraně veřejného zdraví. Opatření...

News

Studenti závěrečných ročníků středních škol a středoškoláci ohrožení školním neúspěchem budou moct od 19. dubna docházet na skupinové konzultace ve skupinách maximálně do šesti...

Hudba

Festival Rock for People, který se měl v červnu konat na letišti v Hradci Králové, se kvůli pokračující epidemii koronaviru neuskuteční. Organizátoři jej posunou...

News

Od pondělí se budou moci k očkování registrovat zbývající chroničtí pacienti, kteří k němu zatím neměli přístup. Od středy se budou moci hlásit i...

Reklama

You cannot copy content of this page