Warning: sprintf(): Too few arguments in /www/doc/www.newster.cz/www/wp-content/plugins/wp-user-avatar/includes/class-wp-user-avatar-functions.php on line 668
Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

SAINT PHNX se po pár měsících znovu vrací do Prahy

Vstupenky za 390 Kč + poplatky jsou k dispozici na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek v předprodejích pak na místě v den koncertu 490 Kč.

Alternativně rockové duo SAINT PHNX ze skotského Glasgow ohlásilo druhou část svého evropského turné, které začíná 11. září ve Frankfurtu, a 5. října končí v Dublinu. 15. září se po pár měsících vrátí také do Prahy, tentokrát do Futurum Music Baru. Vstupenky za 390 Kč + poplatky jsou k dispozici na webu Futurum Music Baru, na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek v předprodejích pak na místě v den koncertu 490 Kč.

Na turné podpoří své nové albumDDMN, které vyšlo u AWAL a je k dispozici jako download a na limitovaném vinylu. Po první části vyprodaného britského a evropského turné dvojice v březnu zamíří do USA a léto stráví účastí na mnoha festivalech. 

SAINT PHNX tvoří dva bratři Stevie a Alan Jukes. Za své vzory považují Twenty One Pilots, X Ambassadors a Imagine Dragons, ale jejich hudba se skvělými nápady a melodickými refrény má ambice i potenciál dosáhnout na hudební vrchol a vyprodat arény.  

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Debutovému LP předcházelo od roku 2019 6 indie singlů (Deadmen, Death of Me, Nunchuck, Shake, Sorry a Scream). Všechny se objeví na albu a pyšní se celkem několika desítkami miliónů streamů. SAINT PHNX vyprodali koncertní sály, předskakovali Yungbludovi a Lewisovi Capaldimu a vystoupili na mnoha festivalech včetně Readingu a Leedsu. 

DDMN je zkratkou slova Deadmen, je to album o jejich otci (Dad). Je o objevování sebe sama, o našich rozhodnutích, o tom, jak nás ovlivní. Album má dvě části – světlou a temnou. 

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Reklama

You cannot copy content of this page