Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Blog

#BOJUJSNÁMI: MIXXERMUSIC je tady pro vás i v tak těžkých časech

Jsme tu pořád pro vás a zároveň jsme chtěli poslat jednu děkovačku v podobě článku. Chodí vás tu sem víc a víc a za to všem patří velké díky.

Na začátku roku by asi nikoho z nás nenapadlo v jaké situace budeme během jara 2020 a asi by nikoho nenapadlo, že i na hudebně zaměřeném webu se budeme zabývat pandemií koronaviru.

Zdá se to nemožné, ale i do muziky výrazným způsobem tento vir zasahuje. Zrušili se tisíce koncertů, nad letními festivaly visí veliký otazník a umělci se stáhli do ústraní. Když už je nějaké live vystoupení, zažíváme ho jen po internetu. A právě internet nám krátí dlouhé chvilky doma. A proto i Mixxermusic se vám snaží denně zveřejnit aspoň pár článků, i když se v současné době toho na hudební scéně moc neděje.

Nové premiéry videoklipů se téměř nekonají, nové singly skoro nevycházejí. Proto se budeme snažit v brzké době přinášet a vymýšlet různé speciály, aby jste měli co číst a hlavně co poslouchat.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Tímto článkem bychom rádi navázali na poděkování co se týče návštěvnosti webu newster.cz, ten za působení osmi měsíců nasbíral více jak 42,7 tisíc nových jedinečných návštěvníků a celkem 19 tisíc pravidelných a vracejících se návštěvníků. Za to moc děkujeme. A mimochodem – už se tu válí přes 800 článků…

Na začátku roku, konkrétně 10.ledna, Mixxermusic změnil design včetně loga a získal tak moderní kabát i pro mobilní zobrazení a spoustu interaktivních prvků (aktuálně třeba online přehled koronaviru). Až do letošního jara jsme pilně pracovali na tom, aby web šlapal tak, jak byla naše vize a povedlo se. Dneska jsem doutáhnuli poslední šrouby v zabezpečení webu a zrychlili jeho rychlost. Proto jste se mohli v posledních dnech potýkat s pomalým načtením stránek apod. Už teď jsou ale další novinky v plánu a jelikož i máme hodně času, už na nich pracujeme.

V současné době na vás při vstupu na web vyskočí několik oken naší kampaně #bojujsnámi, které se týkají zvýšené pozornosti Covid-19. Chceme tak apelovat především na naše mladé čtenáře a čtenářky a rádi bychom, aby proti tomu viru bojovali s námi a dodržovali všechna stanovená pravidla. Bohužel i my osobně vidíme z okna lidi, kteří na nějaké nošení roušky venku zkrátka kašlou a to se nám nelíbí. Je i v našem zájmu vrátit život do původních kolejí a zase chodit na koncerty.

Jelikož většina z nás je doma, častěji teď aktualizujeme naše playlisty (mixxermusic playlist a chill playlist), protože víme, že si je pouštíte a že vám Spotify jede doma zapnuté skoro celý den.

Ještě jednou děkujeme za veškeré návštěvy a jsme rádi za další nové a nové návštěvníky! Budeme tu pořád pro vás a přinášet novinky. Přejeme Vám především pevné zdraví a pěkné jarní dny, pokud je to možné. A vlastně i hezké Velikonoce!

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.
Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Blog

Web si dává prázdniny. Těšíme se na Vás po letní sezóně, kdy nabídneme novou modernější tvář.

Blog

Staň se součástí našeho webu, piš vlastní články a to úplně zdarma s možností odměny!

Blog

Mixxermusic.com na svojí stránku už brzy přidá Podcasty. Budou jak jinak, než o novinkách z muziky. Nové díly přímo od nás budou vycházet nepravidelně...

Blog

Pokud čtete tento článek, tak jste tu dobře. Dnes od 1.září 2019 se přidal na český a zahraniční internet hudební web, který bude nabízet...

Reklama

You cannot copy content of this page