Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

One World: Together at Home: Lady Gaga, Billie Eilish a další ve velkém boji proti Covid-19

18.dubna je naplánovaná velká akce v boji proti koronaviru. Přidají se velká jména z hudební scény. MIXXERMUSIC bude celé dění následně sledovat a přineseme Vám další informace.

Billie Eilish, Paul McCartney, Elton John a další se zúčastní charitativní akce COVID-19 pořádané organizací Global Citizen a Světovou zdravotnickou organizací: One World: Together at Home (jeden svět: Společně doma), která bude vysílána v televizi s živým přenosem online 18. dubna v 20 hodin. Jestli se do ní zapojí i některá televize v Česku zatím nevíme.

Tato akce se může pochlubit hvězdnou sestavou pod vedením zpěvačky Lady Gaga, kterou bude moderovat třeba Jimmy Kimmel a Stephen Colbert. Celá tato akce bude sloužit jako oslava zdravotních pracovníků, přičemž několik lékařů, zdravotních sester a rodin postižených vypuknutím koronaviru, bude mít ve vysílání hned několik vstupů. Budou se vybírat i celý večer peníze, ty budou použity na solidaritu COVID-19, pro místní a regionální charitativní organizace poskytující jídlo, přístřeší a zdravotní péči potřebným.

Mezi další hudebníky a celebrity, kteří se zúčastní speciální akce, patří Stevie Wonder, Eddie Vedder, Chris Martin, John Legend, J Balvin, Kacey Musgraves, Idris a Sabrina Elba, Lizzo, Keith Urban, Billie Joe Armstrong, Alanis Morissette, Kerry Washington, Maluma, David Beckham a Burna Boy.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Akci bude vysílat stanice ABC, NBC, ViacomCBS Networks, iHeart Media a Bell Media. Bude se živě vysílat na různých digitálních platformách včetně Amazon Prime Video, Apple, Facebook, Instagram, TIDAL, Twitch, Twitter a YouTube.

Kampaň už teď zvýšila podporu humanitárního úsilí domácími koncerty od umělců jako je John Legend, Chris Martin, Niall Horan, Charlie Puth a Common. Global Citizen dosud získala přes 30 milionů dolarů na úsilí WHO proti koronaviru.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Reklama
Reklama

Může se ti líbit

News

Mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví, které prodlužuje limit setkávání na nejvýše dvě osoby, odkazuje na takzvaný pandemických zákon i zákon o ochraně veřejného zdraví. Opatření...

News

Studenti závěrečných ročníků středních škol a středoškoláci ohrožení školním neúspěchem budou moct od 19. dubna docházet na skupinové konzultace ve skupinách maximálně do šesti...

Hudba

Festival Rock for People, který se měl v červnu konat na letišti v Hradci Králové, se kvůli pokračující epidemii koronaviru neuskuteční. Organizátoři jej posunou...

News

Od pondělí se budou moci k očkování registrovat zbývající chroničtí pacienti, kteří k němu zatím neměli přístup. Od středy se budou moci hlásit i...

Reklama

You cannot copy content of this page