Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

foto: facebook.com/honzamalemjutuberem

Osobnosti

Jan Hrdlička alias HonzaMálemJůtuberem vyprodal svojí novou kolekci

Youtuber Honza nabídnul svým fandům kolekci oblečení, ti jí vzali útokem.

Nejoblíbenější youtuber současné generace Jan Hrdlička, který vystupuje pod jménem HonzaMálemJůtuberem pro své fanoušky na konec léta připravil svojí módní kolekci, která nabízí trička a mikiny. Dominantním prvkem kolekce je obrázek hrdličky, podle jeho příjmení. Celé kolekci předcházel tzv. mystery předprodej, kde byla možnost si novou kolekci objednat bez toho, aniž by fanoušek viděl jak trička či mikiny vypadají.

Hned po zveřejnění se však po jeho merchi doslova zaprášilo. V současné době ale nějaké ty kousky Honza naskladnil, pokud patříš i ty mezi jeho fanoušky, objednávku můžeš udělat na tomto webu.

Není žádnou novinkou, že i Youtubeři vydávají svoji vlastní merche. Jeho parťák, se kterým má často videa, Luboš, se třeba chystá po vydání svojí kolekce AMIGO, vydat svojí první knížku.

Pro významné youtubery jako je sám Honza s mnoha fanoušky je platforma Youtube díky příjmům z reklamy i živností. V současnosti se trend youtuberů rozšiřuje na úkor tradičních médií jako například televize. Youtubeři mají větší vliv než celebrity z tradičních médií, mezi mladistvými jsou často také mnohem populárnější.

Reklama. Pokračuj dále ve čtení.

Může se ti líbit

Reklama

You cannot copy content of this page