Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Móda

Lego a Levi’s se spojily v módní spolupráci

Kreativita v tomto případě dostává zcela nový rozměr, vrátíš se totiž na chvíli do dětských časů. Ikonické značky představují limitovanou kolekci, která je pro každého.

Světoznámé značky LEGO a Levi’s spojily to, co milují nejvíce – kreativitu a hravost s kvalitními materiály i ikonickými kousky ze svých dílen. Těžko bychom hledali už na první pohled ideálnější spojení pro všechny ty, kterým záleží na tom, aby vypadali dobře, ale zároveň, aby v sobě opět alespoň na chvíli zapálili plamínek malého dítěte. Tato limitovaná kolekce se v obchodech Levi’s objeví již 1. října tohoto roku. Očekáváme, že o ni bude obrovský zájem, a tak doporučujeme pospíšit si v případě, že si chceš urvat svůj vysněný kousek. 

Kombinace lásky k oblíbeným džínům Levi’s a vášni pro kreativní tvorbu s kostkami LEGO stvořila neuvěřitelnou kolekci plnou nostalgie, hravosti a chuti realizovat vlastní nápady.

V rámci spolupráce vznikla vůbec první ohebná platforma LEGO, která je součástí oblečení exkluzivně v rámci této kolekce. Jde o pružný LEGO panel z odolného silikonu, na kterém si mohou všichni kreativci vytvořit vzory pomocí ozdobných dílků. Ke každému kousku z limitované kolekce dostaneš speciální balíček 110 kousků LEGO DOTS.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Jednou si můžeš vyčarovat smajlíka, jindy oblíbené logo nebo využít malé dílky na barevné doladění svého outfitu. LEGO panel bude k dispozici jako přizpůsobitelná nášivka na bundách Trucker Jacket a Dad Crop Trucker Jacket, na džínách 501 ’93 Straight Jeans a na mikinách s kapucí či crewnecích.

V kolekci nechybí ani trička s potiskem, na kterých sice nebudou malé platformy LEGO, jejich jedinečné grafické zpracování s odkazy na obě značky však potěší milovníky Levi’s i LEGO. 

Chybět nebudou ani doplňky, u kterých se také můžeš projevit jako umělec. Náramky ze série LEGO DOTS budou k dispozici v široké škále barev a s různým tematickým zaměřením, takže každý najde ten, který nejlépe charakterizuje jeho osobnost. 

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Náramek si můžeš sám navrhnout a ozdobit. Zakoupit je budeš moci v síti hračkářství a u internetových prodejců.

Více informací o kolaboraci naleznete na www.lego.cz/levis.


Zdroj: Tisková zpráva

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Reklama

© 2019-2021 NEWSTER.cz TOPlist

You cannot copy content of this page