Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Osobnosti

Luboš Je Celkem Fajn – Luboš Kulíšek vydává “Celkem fajn knížku”

Jak jsme ti už minulý týden avizovali, populární tvář YouTube vydává svojí vůbec první knížku. Luboš Kulíšek, známý taky jako „Luboš Je Celkem Fajn“, je český youtuber a influencer. Pochází z Uherského Brodu na Moravě, kde s YouTube také začínal. Internetová videa mu následně změnila celý život. Po střední škole se přestěhoval do Prahy, kde se snaží dále rozvíjet svoji kariéru. Točí videa zaměřená na zábavu, cestování a módu. Knižně debutuje Lubošovou Celkem Fajn Knížkou.

“Proč se vlastně věnuju youtuberství? Často se mě na to ptá opravdu velká spoustalidí. Tak jsem se rozhodl, že všem odpovím, a dal jsem dohromady 10 důvodů, proč dělám to, co dělám. Někdy je totiž život celkem fajn. A někdy je to vážně šílená jízda! V tomhle deníčku najdete všechno, čím jsem si prošel – od narození až po mou cestu do Los Angeles. Bez obalu. Upřímně. Vážně. Vtipně (aspoň doufám)”, dodává Luboš ke svojí knížce.

Roku patříš mezi jeho fanoušky, knížku si můžeš objednat na adrese celkemfajnknizka.cz a když si tam hodíš v košíku promo kód “AMIGO”, máš dopravu zdarma, a to i na Slovensko.

Reklama. Pokračuj dále ve čtení.

Může se ti líbit

Reklama

You cannot copy content of this page