Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Zajímavosti

VIDEO: Kazma a jeho nápověda k zakopanému autu

Na webu zakopaljsmeauto.cz se objevilo nové video od Kazmy. Podívej se na něj níže. Kazma i nadále láká na svojí velkou soutěž o auto a k tomu přidal milion korun.

Kazma svůj Range Rover zaparkoval do lodního kontejneru a někde ho v Česku zakopal. Kde? To je právě úkol soutěžících, aby ho našli. Nutností je se zaregistrovat pomocí smsky, která stojí 30 kaček, napsat pouze do ní svůj email a Kazma vám za několik dní pošle nápovědu, kde auto můžete hledat. Auto a milion korun v kufru, které se samožřejmě výherci zdaní, mohou být kdekoliv na území České republiky.

Ve videu se evidentně už teď nachází nápověda, jaká? To je úkolem všech, kteří se rozhodnout auto hledat. Gesta rukou, i místo kde je billboard ve videu nalepený může být hlavní indicií, kde mají soutěžící hledat. Vše je ale tak zamotané, že si stejně většina bude muset počkat na hlavní nápovědu, která jim dorazí na email.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Spekulací na internetu je příliš, jedni se k přiklání k tomu, že se jedná o podvod nebo jen další srandu baviče Kazmy, druzí vyráží na lov.

Na YouTube běží stream na zahrabané auto, na kterém se sem tam objeví někdo se psem, pravděpodobně se ale jedná jen o tým Kazmy… každopádně ti do zapojení soutěže zbývá už jen pět dní!

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Osobnosti

Divili bychom se, kdyby jsi neslyšel o velké soutěži baviče Kazmy. Ten někde v České republice nechal zakopané svoje auto a v něm, resp....

Zajímavosti

“Až to odstartuje, bude to lov, jaký tahle naše země ještě nezažila. Šanci to najít má totiž opravdu každý. Možná je to zakopáno v...

Reklama

© 2019-2021 NEWSTER.cz TOPlist

You cannot copy content of this page