Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

News

Balíček z AliExpressu do deseti dnů doma? Ano, nová realita!

Doručování skutečně funguje, můžeš tak rychle sehnat vánoční dárky.

Newster.cz si na zkoušku objednal balíčky z Aliexpressu ještě před vypuknutím slev. Konkrétně se jednalo o kryty na iPhony a další drobné dárky do 400 kč za jeden. První objednávku jsme v aplikaci zadali 29.října a 9.listopadu jsme jí už měli ve schránce. Zbylé objednávky dorazily od dva dny později. Zrychlení služeb, ať už je posíláno z Číny nebo zemích EU, je tedy znatelné.

Česká pošta navázala přímou spolupráci s internetovou obchodní platformou Aliexpress. Během připravované slevové akce 11.11. doručí desítky tisíc zásilek e-shopu pro české zákazníky. Balíčky budou odeslány přes speciální celní překladiště v Belgii a dostanou se tak k zákazníkům rychleji, typicky do dvou týdnů od objednání.

„Při aktuální slevové akci jde o pilotní spolupráci, jejímž cílem je co nejrychlejší dodání zboží koncovým zákazníkům. Proto budou objednávky odesílány jako vnitrostátní zásilka v rámci ČR. Spolupráce s Českou poštou je pro tento globální e-shop logická, protože nabízíme nejširší logistickou síť v Česku,“ říká Martin Hurda, manažer mezinárodního obchodu České pošty.

Na základě dohody uzavřené mezi oběma firmami se bude spolupráce postupně rozšiřovat a jejím cílem je, aby se Česká republika v roce 2021 zařadila do skupiny zemí, ve kterých budou zásilky doručovány do deseti dnů od objednání na Aliexpressu . Při doručení prostřednictvím České pošty také budou mít zákazníci jistotu, že zásilka nebude zatížena dodatečnou daní z přidané hodnoty nebo clem, protože zásilky budou předem propuštěny do volného oběhu v rámci EU v Belgii. Pro zákazníky se při nákupech nic nemění, postup zadávání objednávek přes Aliexpress zůstává stejný.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Náhledový obrázek: androidinsider.ru

Zdroj: TZ Česká pošta

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Reklama

© 2019-2021 NEWSTER.cz TOPlist

You cannot copy content of this page