Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Zajímavosti

Co si takhle domů dovézt snídani z McDonald’s? Teď už je to možné díky Dáme jídlo

Míchaná vajíčka, fresh džusy, tousty, sendviče nebo čerstvé croissanty odteď nabízí k rozvozu Dáme jídlo. Zákazníci žádali především snídaně od McDonald’s, což se naplnilo. Každé ráno si lze do 10:30 objednat snídani. Rozvoz z Mekáče a dalších nově přidaných snídaňových podniků se týká Prahy, Brna a Ostravy. Do budoucna ale Dáme jídlo přidá další větší města, jak samo přislíbilo.

Dáme jídlo novinkou reaguje na poptávku ze strany zákazníků, z jejichž zpětné vazby bylo patrné, že v nabídce nejvíce postrádají právě snídaně. Jejich rozvoz se nyní stane trvalou součástí našich služeb,“ slibuje výkonný ředitel společnosti Filip Fingl. Zařazuje je mezi 8.00 a 10.30, přičemž kurýr má dorazit do 30 minut.

Firma říká, že ostatními službami doručí během špičky přes 2 500 objednávek za hodinu, a toto číslo stále roste. Už v půlce října hlásila, že se k ní kvůli aktuálním opatřením hlásí noví zájemci každý den. I konkurence však vidí ve snídaních zajímavou možnost. „Zatím rozvážíme snídaně jen v Praze od 9 hodin, ale díváme se na možnosti i v ostatních městech a také o možné úpravě otevírací doby,“ zmiňuje Jan Foret, šéf českého Woltu, s tím, že se snídaně týkají nižších stovek restaurací na platformě.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Dáme jídlo se pro snídaně spojilo se známými jmény, jako je Bageterie Boulevard, McDonald’s, Burger King, Starbucks či Fruitisimo, a připojily se i menší bistra a kavárny. V Praze je to populární Cukrárna Myšák, v Brně Bistro Franz a Ostrava může vybírat třeba u Black Kale Superfood baru.


Náhledový obrázek: mcdonalds.cz

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Zajímavosti

Karanténní opatření, která v Británii ve snaze zpomalit šíření koronaviru zavedla vláda, mají na sektor služeb tak zásadní dopady, že řetězec rychlého občerstvení Burger...

Reklama

© 2019-2021 NEWSTER.cz TOPlist

You cannot copy content of this page