Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Filmy & seriály

Naked Attraction dorazila do Česka. Vysílá ji televize Óčko

Naked Attraction je britská televizní seznamovací show, kterou premiérově vysílá televizní stanice Channel 4. Moderuje ji Anna Richardson. První řada měla premiéru 25. července 2016.K roku 2020 vzniklo celkem sedm řad.

Oblečená osoba je postavena proti šesti nahým lidem, kteří jsou zpočátku ukryti v kabinách. Jejich těla a tváře jsou postupně odhaleny v průběhu pořadu od nohou nahoru. V každém kole oblečená osoba vybere jednu nahou osobu, která pro něj není fyzicky atraktivní. Postupuje se dále, dokud nezbývají pouze dvě osoby. V tu chvíli se oblečená osoba vysvleče a poslední dvě obnažené osoby jdou blíže k vybírající osobě a mohou si ji prohlédnout. V tu chvíli vybírající vybere poslední osobu, se kterou by chtěla jít na rande. Volič (jedna či dvě osoby) potom rozhodne, s jakou osobou si přeje jít, a následně jdou oblečené na rande. V show je následně ukázána zpětná vazba, jak rande dopadlo.

Naked Attraction se dočkala i jedna česká televize, konkrétně hudební stanice Óčko. Ta převzala několik epizod z kanálu 4. V dílech nechybí ani český překlad. Epizody můžeš sledovat vždy od pondělí do čtvrtka po desáté hodině večer.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Reality shows na hudebních kanálech vlastně vznikly. Jsou přirozeným doplňkem zábavy, kterou hudební stanice svým divákům poskytují. Odrážejí i aktuální prolínání světa ‚před kamerou‘ a ‚za kamerou‘, které světové hvězdy svým fanouškům nabízejí,“ uvedl k akvizici generální ředitel Óčka Štěpán Wolde. „Vybírali jsme z mnoha dostupných formátů a nakonec jsme sáhli po britských originálech, které budou mít u nás úplnou premiéru,“ doplnil.

Kromě toho Óčko zařadilo na soboty pořad Flirty Dancing: Sexy tanec jako rande naslepo.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Reklama

© 2019-2021 NEWSTER.cz TOPlist

You cannot copy content of this page