Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Ondřej Pivec získal dvě nominace na hudební ceny Grammy

Hudebník, klávesista, producent, skladatel, hráč na Hammondovy varhany Ondřej Pivec získal hned dvě nominace na hudební cenu Grammy. Slavnostní večer a oznámení vítězů proběhne 31. ledna 2021.

První nominace je v kategorii “Nejlepší R&B Album” za album ALL RISE s projektem Gregoryho Portera, se kterým Pivec úzce spolupracuje od roku 2013. Je stálým členem Porterovy, kde hraje na Hammondovy varhany.

Druhá nominace je v kategorii “Nejlepší tradiční R&B Performance” za single SIT ON DOWN kapely The Baylor Project. Tam spočívala Pivcova práce v produkci a klávesových aranžích. 

A co na dvě nominace říká Ondřej Pivec? “Z nominací mám neskutečnou radost! S Gregorym jsme to trochu čekali, neboť získá nominaci od jisté doby téměř pokaždé, když něco vydá. Samozřejmě mě i celou kapelu to obrovsky potěšilo. Ve dvě hodiny ráno mi napsali o našem úspěchu The Baylors, což mě popravdě šokovalo. Ta naše písnička Sit On Down vlastně vznikla jen tak z nudy jako fórek na Instagram! Oni se natočili, jak ve studiu blbnou, já to slyšel v 7 hodin ráno cestou do koupelny a hned mě k tomu napadla ta výsledná aranž. Tak jsem už zůstal vzhůru a za dopoledne klip zprodukoval. Hned mi volali, jestli bych to s nimi neudělal jako single. Tak jsem to za jediný den vytvořil tady v Praze na laptopu pořádně, oni přitočili živé nástroje a písnička se povedla. Že ale dostane nominaci na Grammy v kategorii “Best Traditional R&B Performance” to jsem opravdu netušil!

Ondrovy nominace jsou pro nás obrovský úspěch, tím spíše, že jsou za dva různé projekty. Máme z toho upřímnou radost,” vyjádřila se k nominacím Pivcova manažerka Dominika Janigová.

Pivec již jedno Grammy má – z roku 2017 za album Take me to the Alley s Porterovoukapelou v kategorii nejlepšího vokálního jazzového alba.


Zdroj: TZ od Dominiky Janigové

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

The Weeknd se pustil do nominací Grammy poté, co neobdržel žádnou nominaci na ceny pro rok 2021 za své nejnovější album „After Hours“. V...

Hudba

Justin Bieber se vydal na Instagram, aby se podělil o své pocity z toho, že jeho nejnovější album „Changes“ bylo klasifikováno jako pop v...

Hudba

Beyoncé se stala nejvíce nominovanou zpěvačkou v historii cen Grammy. Včera (24. listopadu) byla Beyoncé nominována na devět cen Grammy, včetně záznamu roku za...

Hudba

Billie Eilish se stala hlavní hvězdou 62. ročníku nejdůležitějších hudebních cen, které se konaly v neděli večer v Staples Center v Los Angeles.

Reklama

© 2019-2021 NEWSTER.cz TOPlist

You cannot copy content of this page