Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Filmy & seriály

Roman Staša si odnáší titul MasterChef Česko 2020

MasterChef Česko 2020 má svého vítěze, kterým se stal dvaatřicetiletý kuchař Roman, který velmi těsně porazil Pavlínu.

Vítězství Roman Staša nemohl uvěřit. „Mně se vždycky líbily okamžiky kluků, co vyhráli ten hokej. Oni nikdy nevědí, co mají říct. Já to mám úplně stejně. Já si prostě pořád přijdu jako obyčejnej týpek, kterej má rád grilování a najednou jsem MasterChef,“ řekl Roman po vyhlášení.

Tahle soutěž mi popsala hodně stran v mojí životní knize, byl to fakt velkej zážitek, a jestli tohle někdo uslyší, tak ať do toho jde,“ dodal.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Romane, vy jste pro mě největší překvapení letošního ročníku. Upřímně, na začátku bych si na vás moc nevsadil. Kolikrát po zahájení vaření jste prvních 10 minut vůbec nevěděl, co budete vařit. Potom vás něco osvítilo a vykouzlil jste skvělá jídla,“ zhodnotil Kašpárek působení nového MasterChefa v kulinářské show.

Poslední chvíle v soutěži byly pro oba amatérské kuchaře velmi stresující. Za úkol měli uvařit tříchodové menu, kdy za předkrm oba získali shodný počet bodů. 

Po hlavním chodu vedla o jeden bod Pavlína, která ale ve finále prohrála. Na dezertu ji Roman o jeden bod předběhl a stal se vítězem celé soutěže. Na jeho tváři bylo vidět, že ho úspěch šokoval.

Celou soutěž provázela řada momentů, která se divákům vryje do paměti. Jedním z nich je vlna odporu vůči soutěžící Pavlíně, která silně rezonovala na sociálních sítích. Byla obviňována z hysterie a protekce. 

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Sama Pavlína přitom soutěži obětovala mnohé. Během finálového večera prozradila, že kvůli účasti v pořadu dokonce odešla z práce. Více umu a štěstí ale nakonec předvedl Roman.

Jeho tajemstvím bylo foie gras, ztučnělá játra vodních ptáků, která jsou považována za delikatesu. Ta se objevila jak v předkrmu, tak v dezertu. Naopak hlavní chod se více povedl Pavlíně, kdy uvařila lehčí a lépe stravitelnou zvěřinu, než Roman. 

Roman Staša je bývalý juniorský hokejový reprezentant a nyní se živí jako osobní trenér. Pavlína Lubojatzky byla před odchodem ze zaměstnání pětadvacetiletá marketingová specialistka.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Filmy & seriály

V 31. díle se o postup do užšího finále poprala především Pavlína a Chili.

Osobnosti

Poslední díl show MasterChef doslova vytočila všechny diváky.

Reklama

© 2019-2021 NEWSTER.cz TOPlist

You cannot copy content of this page