Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Osobnosti

Ilona Csáková nazpívala písničku na téma koronaviru – V dlouhém zatmění. Zjevně se úplně zbláznila

Prezident Miloš Zeman nedávno ve svém projevu k národu hovořil o těch, kteří patří mezi popírače koronaviru a odmítače roušek. Zmínil jméno zpěvačky, která údajně vyslovila přesvědčení, že za koronavirus může Bill Gates. Tou myšlenou osobou byla zpěvačka Ilona Csáková.

Csáková v těchto dnech nazpívala duet “V dlouhém zatmění” s Romanem Horkým, který ji rovněž doprovází na kytaru. Ta v novém klipu varuje před manipulací a zpívá, že covid zneužívají elity.

Názor redakce NEWSTERU

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Nikdy jsme do našich článků nepřidávali naše názory, ale tady musíme! Celá písnička podle naší redakce má jasný vzkaz: “Mě to nevyhovuje a co je mi do ostatních a jsem velký popírač pandemie…”. Myslíme si, že si teď svoje dřívější ztrapnění zpěvačka ještě víc podepsala a už tu o této osobě nechceme nikdy psát a vřele doporučujeme chytnout se s Klausem za ruku.

Oba, tedy Roman i já, se kterým se znám řadu let, cítíme zinscenovanou obludnost, které se říká covid-19. Podle našeho názoru nemoci zneužívají jednotlivci či světové elity, kterými jsme manipulováni. Ve prospěch jejich zájmů, ekonomik či přímo vznikajících řádů v zájmu těchto manipulátorů, kteří v pozadí stojí. Měli bychom si všichni uvědomit, že nám postupně kradou naši svobodu, že nás krok za krokem dostávají do postavení, které sami chtějí. A i o tom naše píseň je,“ řekla Právu Ilona Csáková.

Někdo tahá naše provazy, mocní, co nikdy pravdu nepoví vedou nás bažinami dál.“ To je jen jeden z veršů, který jasně dává najevo, jak nedůvěřují opatřením, která pandemii provázejí.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

„S Ilonou si už léta rozumíme muzikantsky i lidsky a opravdu máme oba intenzivní pocit, že mnoho věcí, které se zde dějí, slouží hlavně k tomu, aby se mohl někdo zviditelňovat, aby nás mohl někdo ovládat. Zcela jistě vznikly nové posty pro tyto poradce a jejich týmy, určitě se pro ně našly peníze. Kolik už se vyhodilo v podstatě v tichosti, miliardy za předražené nákupy zdravotnického materiálu, za pronájem nemocnice, která mohla být zadarmo jinde a podobně. To vše jsou věci, které nás trápí a které se snažíme písní říct. Klip jsme pustili do světa zatím jen virtuálně, ovšem jakmile to bude jen trochu možné, budeme ji hrát i naživo. Ostatně není jen o opatřeních spojených s epidemií. Vždyť s manipulací více či méně skrytou se setkáváme i jindy,“ dodává Roman Horký.


Zdroj: newster.cz, Právo

Náhledový obrázek: idnes.cz

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

News

Vláda dnes prodloužila nouzový stav do 14. února, jak jí to ve čtvrtek díky komunistům povolila Sněmovna. O rozhodnutí vlády ČTK informoval vicepremiér Jan...

Hudba

Tradiční festival Glastonbury 2021 byl opět zrušen kvůli pandemii koronaviru, oznámili Michael a Emily Eavis. Festival bude již druhé léto po sobě zrušený. Už...

News

Od pátku se změní systém rezervací termínů pro očkování seniorů starších 80 let na očkování proti covidu-19. Nově registrovaní dostanou SMS s upozorněním až...

News

Poptávka po respirátorech třídy FFP2 s nanovlákennou membránou byla ve středu rekordní. Překonána byla i dosud nejvyšší denní poptávka z poloviny září loňského roku....

Reklama

© 2019-2021 NEWSTER.cz TOPlist

You cannot copy content of this page