Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Tech

KFConsole ti nechá kuře v teple a hlavně si zahraješ

Může to znít jako povedený vtípek, ale do Aprílu je ještě daleko. Společnost KFC, která se proslavila po celém světě především kuřecími laskominami v síti rychlého občerstvení, skutečně uvedla před Vánocemi svoji první herní konzoli. V návrhu přitom pomáhaly zavedené podniky.

Novinka se jmenuje KFConsole a výrobce se netají tím, že by mohlo jít o konkurenci pro konzole nové generace – tedy pro PlayStation 5, Xbox Series S a Series X. Za výrobou zajímavé novinky nestojí pochopitelně pouze KFC, s výrobou pomáhaly společnosti Cooler Master, Intel, Asus a Seagate.

Vzhled je zcela unikátní, patrně někomu bude připomínat fritovací hrnec. Ono takové přirovnání není zas tak daleko od pravdy. KFConsole je totiž kromě hraní určena také pro kuřecí pochutiny. Obsahuje šuplík, který udrží kuřecí křídla a stripsy pěkně teplé i během dlouhého hraní. K tomu se samozřejmě využívá především hardware přímo uvnitř netradiční konzole. Výkonný hardware se totiž ukrývá pouze ve spodní části konzole.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Jak zběhlejší uživatelé již možná tuší, základem je tedy klasická PC platforma. Konkrétně počítačová sestava, jejímž základem je Intel NUC 9 Extreme a grafická karta Asus GeForce RTX. Unikátní skříň pak dodal Cooler Master, rychlou NVMe SSD jednotku s kapacitou 1 TB Seagate.

Přesné hardwarové parametry výrobce drží pod pokličkou. Tvrdí však, že výkon by měl být dostatečný i pro hraní v rozlišení 4K, a to až při 240 FPS. Na reálné testy si ale samozřejmě budeme muset počkat. Stejně jako na to, zda se z kuřecí konzole nakonec nevyklube nějaká povedená kachna.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Zajímavosti

Karanténní opatření, která v Británii ve snaze zpomalit šíření koronaviru zavedla vláda, mají na sektor služeb tak zásadní dopady, že řetězec rychlého občerstvení Burger...

Reklama

© 2019-2021 NEWSTER.cz TOPlist

You cannot copy content of this page