Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Osobnosti

Dolly Parton a Shawn Mendes motivují k pohybu v aplikaci Fitness+ pro Apple Watch

Dolly Parton a Shawn Mendes patří k významným jménům, které přispěly pasáží mluveného slova k nové funkci na Apple Watch „Time To Walk“.

Tato funkce je prezentována společností Apple jako „inspirativní nová zkušenost s chůzí zvuku“, která byla vytvořena s cílem povzbudit uživatele k častější chůzi a využívat výhod jedné z nejzdravějších činností.

Předplatitelé Fitness+ se mohou naladit na sérii epizod, které uvádějí partneři jako Parton a Mendes. Ti sdílejí promyšlené a smysluplné příběhy, fotografie a hudbu, které mají doprovázet uživatele při chůzi.

V epizodě „Time To Walk“ od Parton se venkovská umělkyně zamýšlí nad svou kariérou, rodinou a vyrůstáním ve venkovském Tennessee.

Reklama. Pokračuj dále ve čtení.

“Od dětství miluji procházky po horách,” uvedla Parton ve svém prohlášení. “Myslím, že je tak důležité být schopen během této doby vyjít ven, pokud můžeme. Když kráčím, snažím se přemýšlet co nejlépe”, doplňuje.

Stejně jako Parton a Mendes přispěli epizodami „Time To Walk“ také hráč NBA Draymond Green a držitel ceny Emmy Uzo Aduba. Nové epizody od jiného hosta se objeví v aplikaci Workout na Apple Watch každé pondělí až do konce dubna.

Více najdeš přímo na stránkách Applu a to tady.

Fitness+ toho svým uživatelům nabízí relativně dost. Kromě řady tréninků vedených zkušenými trenéry formou videí to budou i nejrůznější tipy a triky pro cvičení spolu s motivující hudbou a podobnými vychytávkami, které zkrátka cvičení zpříjemní. Služba sice primárně cílí na využívání Apple Watch, skrze které sbírá data o uživatelích, dostupná však je samozřejmě i na iPhonech, iPadech či Apple TV, která jsou využívané pro streamování videa. Jedná se tedy bez jakékoliv nadsázky o velmi zajímavou novinku, kterou nejeden uživatel zcela určitě ocení. Jen její cena se zdá na první pohled dost vysoká – měsíční předplatné totiž v USA vyjde na 9,99 dolarů, roční pak na 79,99 dolarů. 

Reklama. Pokračuj dále ve čtení.

Může se ti líbit

Blog

Spouštíme svůj vlastní e-shop na adrese Caseshop.cz. Mrkni i ty na naší limitovanou nabídku krytů na svůj telefon.

Reklama

You cannot copy content of this page