Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Lifestyle

Všude pořád zavřeno a potřebuješ něco na sebe? Zkus Stylovej.cz nebo Don Lemme

Lockdown v Česku jen tak neskončí dokud nepoleví pandemie covidu. S tím je spojené zavření obchodů a tak chápeme, že sem tam po netu pohledáš, kde by sis mohl/a něco na sebe koupit. Proto nás napadlo poslat jeden, vlastně dva tipy na parádní shopy, ze kterých si můžeš pořídit na domácí chillování u Netflixu třeba pohodlný tepláky nebo zimní stylovou bundu ven do sněhu.

Řeč je o obchodu Stylovej.cz, ke kterému spadá i značka Don Lemme. Stylovej tě spíš oblíkne do města, ne že by to Don Lemme neuměl taky, ale ten ti hlavně nabídne jeansy, které nikde jinde nekoupíš. Střihy a materiál vlastně nikde jinde v Česku neseženeš. Oba dva obchody nabízí oblečení, které my mladá generace na sebe prostě chceme.

Don Lemme se svými začátky sahá do roku 2018 a získala si spoustu spokojených zákazníků. Kluci, který za značkou stojí si potrpí na prémiovou kvalitu a design za dostupné ceny.

Stylovej.cz si také potrpí na kvalitu a nadčasovou modu. Na webu najdeš batohy, kalhoty, mikiny, trička a vše, co zrovna potřebuješ.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Není nic jednoduššího než nám dát za pravdu prohlídkou těchto svou obchodů, které výhradně nabízejí oblečení jen přes internet. Kamenné pobočky zatím nenajdeš, prý jsou ale v plánu.

Tak který outfit si vybereš ty?


Náhledový obrázek: facebook.com/stylovej

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Reklama

You cannot copy content of this page