Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Filmy & seriály

Billie Eilish vydala písničku “ilomilo” ze svého filmu The World’s A Little Blurry

Billie Eilish sdílela živou verzi písničky „ilomilo“ převzaté z jejího připravovaného dokumentárního filmu The World’s A Little Blurry.

Film dorazí na Apple TV + koncem tohoto týdne (26. února) a na jeho dosavadní cestě bude sledovat zákulisí mladé popové hvězdy.

Eilish 22. února na svých účtech na sociálních sítích sdílela živou verzi skladby „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?“. Ta byla nahrána při vystoupení v Houston’s Toyota Center 10. října 2019 a část představení se objeví v dokumentu.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Hvězda také oznámila speciální premiérovou událost, která se bude konat před debutem filmu. Fanoušci se budou moci zdarma naladit v aplikacích Apple TV a Apple Music nebo na kanálu Eilish na YouTube a sledovat, jak předvádí exkluzivní předpremiéru jenž se váže k jejímu dokumentu.

Součástí akce budou také „speciální video balíčky z filmu“, rozhovor s režisérem R.J. Cutler a důvěrný rozhovor s Eilish. Hostovat jej bude Zane Lowe od Apple Music a začne 25. února ve 21:00 (u nás zhruba ve 2:00 ráno 26. února).

Ihned po akci bude pro předplatitele Apple TV + vydána hra The World’s A Little Blurry.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.
Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Osobnosti

Tekashi 6ix9ine se v novém rozhovoru přirovnal ke klasickému darebákovi DC Comics – Jokerovi. Kontroverzní rapper provedl bizarní srovnání v novém dokumentu Showtime s...

Blog

Spouštíme svůj vlastní e-shop na adrese Caseshop.cz. Mrkni i ty na naší limitovanou nabídku krytů na svůj telefon.

Filmy & seriály

Billie Eilish údajně hledá soudní příkaz proti muži, o kterém tvrdí, že ji obtěžuje mimo domov v Los Angeles. Podle magazínu The Blast zpěvačka...

Filmy & seriály

Dokument Britney Spears “Framing Britney Spears” bude od tohoto týdne k dispozici pro britské diváky. O filmu, který se dívá na kariéru zpěvačky a...

Reklama

You cannot copy content of this page