Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Filmy & seriály

Billie Eilish vyhrožuje muž smrtí, napsal jí i dopis. Ta se ale dále soustředí na svůj dokument

Billie Eilish údajně hledá soudní příkaz proti muži, o kterém tvrdí, že ji obtěžuje mimo domov v Los Angeles.

Podle magazínu The Blast zpěvačka tvrdí, že muž jménem John Hearle dokonce začal tábořit v areálu školy naproti jejímu domu a neustále jí posílá znepokojivé dopisy. Eilish tvrdí, že je neustále sledována při vstupu do svého domu Johnem Hearlem. Chce, aby se Hearle držel nejméně 200 metrů od ní a jejích rodičů.

Jméno zpěvačka zná, protože jí tento člověk napsal dopis, v němž jí vyhrožuje smrtí. „Nemůžeš dostat, co chceš. Jedině, pokud chceš zemřít kvůli mně,“ napsal muž na útržku papíru, na který se podepsal. 

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

I když už kvůli němu volala policii, zatím ho ani jednou nezatkli. Už v minulosti popová hvězda čelila podobnému případu, když 24letý muž dostal zákaz přiblížit se k ní na 100 metrů během příštích tří let. 

Billie se však nechce vyvést z míry a vydala nový trailer k dokumentu Billie Eilish z Apple TV +, jenž dává fanouškům rychlý pohled na zpěvačku, která stojí za hity jako „Bad Guy“ a „Bury a Friend“:

Trailer ukazuje klipy Billie Eilish a jejího bratra Finneasa O’Connella, jak píší a nahrávají její připravovaný americký dokumentární film „The World’s a Little Blurry“. Ukazuje také záběry Billie, jak zaznamenávala a zveřejňovala singl „Ocean Eyes“. Premiéra celého dokumentu proběhne už 25.února na Apple TV +.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

Náhledový obrázek: complex.com
1 komentář

1 komentář

  1. Profilový obrázek

    AdriBillie

    19.02 2021 • 14:54 v 14:54

    Já tomu chlapovi podříznu hrdlo!!!!!!!! Co mu jako Billie udělala? Proč ji to dělá ? Jaký to má význam ?! A jestli bude dál vyhrožovat, tak si ho najdu sama blba jednoho!

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Grammy 2021 se konaly dnes v noci (15. března) a v Los Angeles se shromáždily hvězdy z celého hudebního světa. Beyoncé si na slavnostním...

Filmy & seriály

Billie Eilish sdílela živou verzi písničky „ilomilo“ převzaté z jejího připravovaného dokumentárního filmu The World’s A Little Blurry. Film dorazí na Apple TV +...

Blog

Spouštíme svůj vlastní e-shop na adrese Caseshop.cz. Mrkni i ty na naší limitovanou nabídku krytů na svůj telefon.

Hudba

Billie Eilish vydala svoji dlouho očekávanou spolupráci s Rosalií – níže si poslechni „Lo Vas A Olvidar“. Rosalía poprvé diskutovala o společné dráze v...

Reklama

You cannot copy content of this page