Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Conan Grey je zpátky. Právě vydal singl „Overdrive“

Conan Gray se vrátil s novým singlem „Overdrive“. Hudebník z L.A. nám podává zprávu o pokroku svého druhého alba.

Písnička je Grayovým prvním novým sólovým materiálem od loňského vydání jeho debutového alba „Kid Krow“, po němž následoval singl „Fake“ z října 2020, který vydal společně s Lauv.

Grayovo první album bylo tvořeno sbírkou „smutných bangerů“ („Maniac“, „Checkmate“) a měkčích, emotivnějších písní („Heather“, „The Cut That Always Bleeds“). Zpěvák ale stále používá psaní písní jako způsob, kde může zpracovat své pocity. Conan uvedl, že pandemie změnila značně jeho styl psaní textů.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

K novému singlu prozatím vzniklo lyric video, na které se můžeš právě teď podívat. Oficiální videoklip si odbyde premiérů v brzkých dnech.

Conan Lee Gray je americký písničkář a osobnost sociálních médií. Jako teenager z Georgetownu v Texasu začal na YouTube nahrávat vlogy a originální písně. Gray podepsal nahrávací smlouvu s Republic Records v roce 2018, kde vydal své debutové EP Sunset Season (2018). Jeho debutové studiové album Kid Krow (2020) debutovalo u čísla 5 na americkém Billboard 200, což z něj dělá největší americký debut nového umělce roku 2020. Kid Krow zahrnoval komerčně úspěšné singly „Maniac“ a „Heather“.


Náhledový obrázek: thenetline.com

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.
Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Lifestyle

Billie Eilish a nebo duo Sofi Tukker mělo v minulosti pro módní gigant Bershka kolekce oblečení, teď se do výčtu zpěváků přidává aktuální hitmaker...

Hudba

Popový skladatel a producent Lauv a rostoucí zpěvák Conan Gray se spojili, aby vydali nový singl „Fake„. Písnička sleduje sérii spolupráce Lauv s předními...

Reklama

You cannot copy content of this page