Přidej se k nám

Co potřebuješ vyhledat?

Hudba

Evanescence v Jimmy Kimmel naživo se singlem “Wasted On You”

Skupina Evanescence se ukázala v show Jimmy Kimmel Live!, kde byla zazpívaná nová písnička „Wasted On You“, která pochází z jejich připravovaného alba „The Bitter Truth“.

Na představení se každý z pěti členů kapely představil samostatně, a to na místech jako Kalifornie, Florida, Gruzie a Německo, kde zpěvačka Amy Lee vystupovala v obývacím pokoji plném různých panenek a vycpaných zvířat.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.

„The Bitter Truth“ má vyjít v pátek 26. března a představuje první album nové hudby od vydání jejich třetího alba v roce 2011.

„Wasted On You“ byla první ochutnávkou pro fanoušky, která byla uvedena v dubnu loňského roku. Evanescence na to navázala vydáním singlů „The Game Is Over“, „Yeah Right“ a „Use My Voice“.

Následuje reklama. Posouvej dál pro čtení.Přidat komentář

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama
Reklama

Může se ti líbit

Hudba

Evanescence přichází s novým singlem „Wasted on You“. Páté album skupiny The Bitter Truth bude vydáno koncem tohoto roku. “Wasted on You” začíná pomalu...

Hudba

Becky Hill vydala break-up track “Better Off without You” ve spolupráci s Shift K3Y. Britská hvězda, která byla v roce 2019 ve Velké Británii...

Hudba

Další pokračování příběhu od Robina Schulze je tady v podobě oficiálního videoklipu.

Hudba

Na propagaci alba Selena přidává další natočený videoklip.

Reklama

You cannot copy content of this page